Reklamat e arkivit: pjesë këmbimi BOVA

Ke hapur një arkiv të reklamave të hequra në kategorinë "pjesë këmbimi BOVA".

Mund të gjesh ofertat aktuale të shitjeve në këtë faqe:

Pjesë këmbimi BOVA shitet

20
Rezultate të gjetura
BOVA Turbocharge FVD 12 - përpunimi i karburantit/ dërgimi i karburantit
 1
I arkivuar

Përpunimi i karburantit/ dërgimi i karburantit

1994
DAF Engine HS 200 BOVA - motori/ pjesë këmbimi e motorit
 1
I arkivuar

Motori/ pjesë këmbimi e motorit

1993
BOVA Turbocharge - përpunimi i karburantit/ dërgimi i karburantit
 1
I arkivuar

Përpunimi i karburantit/ dërgimi i karburantit

BOVA Fotele autobusowe używane for BOVA bus - pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë
 1
I arkivuar

Pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë

VDL BOVA Fotele autobusowe używane BOVA FHD for bus - pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë
 1
I arkivuar

Pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë

VDL BOVA Iberia Fotele autobusowe używane BOVA for bus - pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë
 1
I arkivuar

Pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë

 Chłodnica Bova FHD  - BOVA bus - motori
 1
I arkivuar
 BOVA  for bus - ndenjësja
 1
I arkivuar

Ndenjësja

 DAF euro3  for BOVA FHD bus - motori
 1
I arkivuar
BOVA Futura karoseria - kabinë
 1
I arkivuar

Kabinë

2004
BOVA 15x44 - bucelë rrote
 1
I arkivuar

Bucelë rrote

 BOVA Perna aer BOVA perna aer - pjesë këmbimi
 2
I arkivuar

Pjesë këmbimi për autobus

E re
BOVA  - pjesë këmbimi
 2
I arkivuar

Pjesë këmbimi për autobus

E re
Bova FHX 12 400 přední náboj kola  - aks
 3
I arkivuar
Bova FHX PŘEVODOVKA ZF 8S180  - kutia e marsheve
 2
I arkivuar

Kutia e marsheve për kamioni

Bova FHX 12 400 Přední dveře  - kabinë
 3
I arkivuar

Kabinë për kamioni

1997
Bova HFX JEDNOTKA MOTORU 51.11615-7037, 028100465  - aksesorë elektrikë
 1
I arkivuar
Bova FHX 12 400 Zadní náprava  - aks
 4
I arkivuar

Aks për kamioni

1987
 ZF Bova,Daf - kutia e marsheve
 6
I arkivuar

Kutia e marsheve për autobus

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.