2 MAT

 Qira
 Riparimi dhe shërbimi
Faqja e internetit
www.2mat.com
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Belgjikë, Overijse
Belgique, Brabant flamand 3090 Overijse Rameistraat 123
Workshop BIA
Belgjikë
Avenue de Spirou 3, 6220 Fleurus, Belgium
Personat e kontaktit
Pieter Schreinemachers
Deutsch, English, Français, Nederlands
Thierry Dierckx
English, Français, Nederlands
Ofertat e fundit
Komatsu WA470-7 - fadromë me goma
 19
161 500 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2016
6 700 orët
Pesha neto: 26 500 kg
277 hp

Online: 19d

2 MAT

Belgjikë, Fleurus

Finlay 683 SuperTrak - makinë sitëse
 12
28 000 EUR
Çmimi neto

Makinë sitëse

2000
Pesha neto: 25 000 kg

Online: 20d

2 MAT

Belgjikë, Fleurus

Metso ST 2.4 - makinë sitëse
 1
174 000 EUR
Çmimi neto

Makinë sitëse

2020
171 orët
Pesha neto: 26 500 kg

Online: 26d

2 MAT

Belgjikë, Fleurus

Metso LT 96 - makinë thërrmuese
 1
356 900 EUR
Çmimi neto

Makinë thërrmuese

2020
163 orët
Pesha neto: 29 000 kg

Online: 26d

2 MAT

Belgjikë, Fleurus

Komatsu PW160-10 - ekskavator me goma
 4
112 500 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me goma

2018
1 044 orët
Pesha neto: 17 200 kg
150 hp

Online: 1m 11d

2 MAT

Belgjikë, Fleurus

Komatsu PC210 LCI-11 - ekskavator me zinxhirë
 9
172 000 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2019
504 orët
Pesha neto: 22 990 kg
167 hp

Online: 1m 12d

2 MAT

Belgjikë, Zutphen

Volvo L 110 E - fadromë me goma
 11
42 000 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2004
7 460 orët
Pesha neto: 20 200 kg
211 hp

Online: 1m 12d

2 MAT

Belgjikë, Fleurus

Komatsu HB365LC-3 - ekskavator me zinxhirë
 4
193 000 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2018
2 351 orët
Pesha neto: 36 500 kg
275 hp

Online: 1m 12d

2 MAT

Belgjikë, Fleurus

Komatsu PC80MR-3 - miniekskavator
 10
35 000 EUR
Çmimi neto

Miniekskavator

2014
6 650 orët
Pesha neto: 7 550 kg
64 hp

Online: 1m 12d

2 MAT

Belgjikë, Zutphen

Komatsu PC210 LC-11 - ekskavator me zinxhirë
 20
114 000 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2018
1 748 orët
Pesha neto: 22 990 kg
167 hp

Online: 1m 12d

2 MAT

Belgjikë, Fleurus

Trego të gjitha ofertat (48)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te 2 MAT
Mesazhi u dërgua.