ABLIS POIDS LOURDS nga Francë, 78 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

ABLIS POIDS LOURDS

Vendndodhja
Francë, ABLIS
21 Rue de la Mairie 78660 ABLIS Ile-de-France, Yvelines 78, France
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:07:10
Personat e kontaktit
Natalia GIRERD
English, Français, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1
3.3
23 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Iveco Trakker 410 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 1
Iveco Trakker 410 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 2
Iveco Trakker 410 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 3
Iveco Trakker 410 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 4
Iveco Trakker 410 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 5
2007196661 km6x4410 hpPesha bruto: 26000 kg
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
Renault D-Series D19 - Kamion vagonetë: foto 1
Renault D-Series D19 - Kamion vagonetë: foto 2
Renault D-Series D19 - Kamion vagonetë: foto 3
Renault D-Series D19 - Kamion vagonetë: foto 4
Renault D-Series D19 - Kamion vagonetë: foto 5
2017259348 km4x2Pesha bruto: 19000 kg
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
Trouillet - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 1
Trouillet - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 2
Trouillet - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 3
Trouillet - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 4
Trouillet - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 5

4 200EUR

20043-aksPesha bruto: 38000 kg
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
DAF XF 510 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF XF 510 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF XF 510 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF XF 510 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF XF 510 - Gjysmë-kamion: foto 5

24 500EUR

2017789381 km4x2Pesha bruto: 19000 kg
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Krone - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
Krone - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
Krone - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
Krone - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
Krone - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Gjysmë rimorkio me tendë Krone

20083-aksPesha bruto: 38000 kg
Francë, ABLIS
Botuar: 12min Numri i referencës 23-0031

5 500EUR

 • ≈ 571 059 ALL
 • ≈ 5 968 USD
20083-aksPesha bruto: 38000 kg
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
Krone PORTE BOBINES - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
Krone PORTE BOBINES - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
Krone PORTE BOBINES - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
Krone PORTE BOBINES - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
Krone PORTE BOBINES - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Gjysmë rimorkio me tendë Krone PORTE BOBINES

20113-aksPesha bruto: 34000 kg
Francë, ABLIS
Botuar: 12min Numri i referencës 24-0003

5 800EUR

 • ≈ 602 208 ALL
 • ≈ 6 294 USD
20113-aksPesha bruto: 34000 kg
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
Lecitrailer - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 1
Lecitrailer - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 2
Lecitrailer - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 3
Lecitrailer - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 4
Lecitrailer - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Gjysmë rimorkio frigorifer Lecitrailer

20103-aksPesha bruto: 34000 kg
Francë, ABLIS
Botuar: 12min Numri i referencës 24-0008
Pyet për çmimin
20103-aksPesha bruto: 34000 kg
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
Scania G 410 - Gjysmë-kamion: foto 1
Scania G 410 - Gjysmë-kamion: foto 2
Scania G 410 - Gjysmë-kamion: foto 3
Scania G 410 - Gjysmë-kamion: foto 4

Gjysmë-kamion Scania G 410

20151060200 km4x2Pesha bruto: 19000 kg
Francë, ABLIS
Botuar: 12min Numri i referencës 917

13 500EUR

 • ≈ 1 401 691 ALL
 • ≈ 14 650 USD
20151060200 km4x2Pesha bruto: 19000 kg
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
Renault Kerax 320 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 1
Renault Kerax 320 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 2
Renault Kerax 320 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 3
Renault Kerax 320 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 4
Renault Kerax 320 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç Renault Kerax 320

2002315029 km6x4320 hpPesha bruto: 26000 kg
Francë, ABLIS
Botuar: 12min Numri i referencës 23-0007

21 500EUR

 • ≈ 2 232 323 ALL
 • ≈ 23 332 USD
2002315029 km6x4320 hpPesha bruto: 26000 kg
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
Lamberet - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 1
Lamberet - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 2
Lamberet - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 3
Lamberet - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 4
Lamberet - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Gjysmë rimorkio frigorifer Lamberet

20123-aksPesha bruto: 38000 kg
Francë, ABLIS
Botuar: 12min Numri i referencës 23-0066

17 000EUR

 • ≈ 1 765 093 ALL
 • ≈ 18 449 USD
20123-aksPesha bruto: 38000 kg
Francë, ABLIS
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(78)
t1 test dealer - ABLIS POIDS LOURDS
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.