Activacions Carretillas, S.L
Activacions Carretillas, S.L
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1

Activacions Carretillas, S.L

Faqja e internetit
http://www.activacions.com/en
Orari i punës
08:30-18:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona
C/ Josep Ros i Ros, 22 nave 4 (Pol. Ind. La Clota) 08740 Sant Andreu de la Barca Barcelona, Spain
Personat e kontaktit
Pedro Gómez
English, Español
Andrés García
Español
Ofertat e fundit
Jungheinrich EKS 110 Z 280 ZZ - pirun seleksionues
6 900 EUR

Pirun seleksionues

2015
Elektro
503 orët
Lartësia e ngritjes: 2 800 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Online: 4orë 34min

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4811

Jungheinrich EFG 115 SP 450 DZ - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
5 800 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2011
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 4orë 34min

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4795

Jungheinrich ERE 225 PA - pirun paletash
2 200 EUR

Pirun paletash

2015
Elektro
6 109 orët
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 4orë 34min

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4816

Jungheinrich EKS 312 Z 750 DZ - pirun seleksionues
Pyet për çmimin

Pirun seleksionues

2014
Elektro
Lartësia e ngritjes: 7 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 4orë 34min

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4813

Jungheinrich EJE 220 - pirun paletash
1 100 EUR

Pirun paletash

2008
Elektro
2 758 orët
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 1d

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4805

Jungheinrich EJC 214 409 DZ - stivosës
 8
3 600 EUR

Stivosës

2011
Elektro
2 056 orët
Lartësia e ngritjes: 4 090 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1d

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4803

Jungheinrich ERE 120 PA - pirun paletash
1 500 EUR

Pirun paletash

2009
Elektro
4 314 orët
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 1d

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4817

Jungheinrich EFG 216 SP 450 DZ - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 11
5 200 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2005
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4798

Jungheinrich EJC 214 470 DZ - stivosës
 7
3 400 EUR

Stivosës

2009
Elektro
1 867 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1d

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4800

Jungheinrich EJE 220 - pirun paletash
1 200 EUR

Pirun paletash

2011
Elektro
6 105 orët
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 1d

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4806

Trego të gjitha ofertat (157)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Activacions Carretillas, S.L
Mesazhi u dërgua.