ADF POLSKA nga Poloni, 15 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

ADF POLSKA

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Poloni, Dąbrowa Tarnowska
OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Shih hartën
Orari i punës
08:00-16:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:18:45
Personat e kontaktit

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

5 Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ofertat më të mira
DAF XF 480 FAR BDF - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
DAF XF 480 FAR BDF - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
DAF XF 480 FAR BDF - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
DAF XF 480 FAR BDF - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
DAF XF 480 FAR BDF - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
2018451481 km6x2Euro 6Ngarkesa e dobishme: 16689 kgPesha bruto: 27000 kg
Poloni, Dąbrowa Tarnowska
Broddson Europa elewatorowa - Makinë fshirëse për rrugët: foto 1
Broddson Europa elewatorowa - Makinë fshirëse për rrugët: foto 2
Broddson Europa elewatorowa - Makinë fshirëse për rrugët: foto 3
Broddson Europa elewatorowa - Makinë fshirëse për rrugët: foto 4
Broddson Europa elewatorowa - Makinë fshirëse për rrugët: foto 5
20135165 orët
Poloni, Dąbrowa Tarnowska
Schmidt Swingo 200 EURO 6 - Makinë fshirëse për rrugët: foto 1
Schmidt Swingo 200 EURO 6 - Makinë fshirëse për rrugët: foto 2
Schmidt Swingo 200 EURO 6 - Makinë fshirëse për rrugët: foto 3
Schmidt Swingo 200 EURO 6 - Makinë fshirëse për rrugët: foto 4
Schmidt Swingo 200 EURO 6 - Makinë fshirëse për rrugët: foto 5
201642952 km4366 orët
Poloni, Dąbrowa Tarnowska
Renault Premium - Kamion mbeturinash: foto 1
Renault Premium - Kamion mbeturinash: foto 2
Renault Premium - Kamion mbeturinash: foto 3
Renault Premium - Kamion mbeturinash: foto 4
Renault Premium - Kamion mbeturinash: foto 5

10 350EUR

2010323252 km32729 orët243 hp
Poloni, Dąbrowa Tarnowska
Ofertat e fundit
Volvo FM 330 - Kamion mbeturinash: foto 1
Volvo FM 330 - Kamion mbeturinash: foto 2
Volvo FM 330 - Kamion mbeturinash: foto 3
Volvo FM 330 - Kamion mbeturinash: foto 4
Volvo FM 330 - Kamion mbeturinash: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Volvo FM 330

Kamion mbeturinash
2011248934 km9178 orët332 hpNgarkesa e dobishme: 6555 kg
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Botuar: 26dNumri i referencës 724

27 140EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 729 144 ALL
 • ≈ 29 051 USD
2011248934 km9178 orët332 hpNgarkesa e dobishme: 6555 kg
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Kontakto shitësin
DAF CF75 - Kamion mbeturinash: foto 1
DAF CF75 - Kamion mbeturinash: foto 2
DAF CF75 - Kamion mbeturinash: foto 3
DAF CF75 - Kamion mbeturinash: foto 4
DAF CF75 - Kamion mbeturinash: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

DAF CF75

Kamion mbeturinash
2011333145 km245 hpNgarkesa e dobishme: 18450 kg
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Botuar: 30dNumri i referencës 1023

9 431EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 948 362 ALL
 • ≈ 10 095 USD
2011333145 km245 hpNgarkesa e dobishme: 18450 kg
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Kontakto shitësin
Renault D14 - Autotransportues: foto 1
Renault D14 - Autotransportues: foto 2
Renault D14 - Autotransportues: foto 3
Renault D14 - Autotransportues: foto 4
Renault D14 - Autotransportues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Renault D14

Autotransportues
2015313906 km4x2Euro 6
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Botuar: 2m 8dNumri i referencës 3422L

35 650EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 584 892 ALL
 • ≈ 38 160 USD
2015313906 km4x2Euro 6
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Kontakto shitësin
Scania P280 6x2 EURO6 - Kamion mbeturinash: foto 1
Scania P280 6x2 EURO6 - Kamion mbeturinash: foto 2
Scania P280 6x2 EURO6 - Kamion mbeturinash: foto 3
Scania P280 6x2 EURO6 - Kamion mbeturinash: foto 4
Scania P280 6x2 EURO6 - Kamion mbeturinash: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Scania P280 6x2 EURO6

Kamion mbeturinash
2013204466 km16278 orët276 hpNgarkesa e dobishme: 9655 kg
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Botuar: 2m 19dNumri i referencës 424

42 560EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 279 748 ALL
 • ≈ 45 557 USD
2013204466 km16278 orët276 hpNgarkesa e dobishme: 9655 kg
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Kontakto shitësin
DAF CF 290 EURO 6 dwukomorowa - Kamion mbeturinash: foto 1
DAF CF 290 EURO 6 dwukomorowa - Kamion mbeturinash: foto 2
DAF CF 290 EURO 6 dwukomorowa - Kamion mbeturinash: foto 3
DAF CF 290 EURO 6 dwukomorowa - Kamion mbeturinash: foto 4
DAF CF 290 EURO 6 dwukomorowa - Kamion mbeturinash: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

DAF CF 290 EURO 6 dwukomorowa

Kamion mbeturinash
2015125142 km281 hpNgarkesa e dobishme: 10225 kg
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Botuar: 2m 29dNumri i referencës 324

25 990EUR

 • ≈ 2 613 502 ALL
 • ≈ 27 820 USD
2015125142 km281 hpNgarkesa e dobishme: 10225 kg
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Kontakto shitësin
DAF CF 330 6x2 Semat - Kamion mbeturinash: foto 1
DAF CF 330 6x2 Semat - Kamion mbeturinash: foto 2
DAF CF 330 6x2 Semat - Kamion mbeturinash: foto 3
DAF CF 330 6x2 Semat - Kamion mbeturinash: foto 4
DAF CF 330 6x2 Semat - Kamion mbeturinash: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

DAF CF 330 6x2 Semat

Kamion mbeturinash
2016251417 km280 hp
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Botuar: 2m 29dNumri i referencës 824

45 320EUR

 • ≈ 4 557 288 ALL
 • ≈ 48 511 USD
2016251417 km280 hp
Poloni, OLEŚNICKA 12E 33-200 DĄBROWA TARNOWSKA, POLAND
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(15)
t1 test dealer - ADF POLSKA
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.