Aertssen Trading NV

Aertssen Trading NV

Telefonat
Faqja e internetit
www.aertssentrading.com
Orari i punës
08:00-16:30 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Belgjikë, Stabroek
Laageind 912940 Stabroek,Belgium
Personat e kontaktit
Antoon Schroder
English, Français, Nederlands
Ofertat e fundit
Liebherr LTM 1060-2 - vinç i të gjithë terreneve
 3
163 000 EUR
Çmimi neto

Vinç i të gjithë terreneve

2004
137 000 km
11 500 orët

Online: 6d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Wijnegem

ID ATR-0372

Liebherr LTM 1060-2 - vinç i të gjithë terreneve
 3
157 000 EUR
Çmimi neto

Vinç i të gjithë terreneve

2003
138 418 km
13 738 orët

Online: 6d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Wijnegem

ID ATR-0371

Hitachi ZX 470 LC H-3 - ekskavator me zinxhirë
 7
78 000 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2010
11 080 orët
Pesha neto: 48 100 kg
354 hp

Online: 10d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Antwerp

ID ATR-0334

Caterpillar Boom + stick to fit 385C/390D/390F - ekskavator me zinxhirë
 7
69 000 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2014

Online: 10d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Antwerp

ID ATR-0247ac

Caterpillar Boom + stick to fit 385C/390D/390F - ekskavator me zinxhirë
 9
69 000 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2014

Online: 10d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Antwerp

ID ATR-0247ab

Volvo A 35 F (7 pieces) - shkarkues teleskopik
 20
127 000 EUR
Çmimi neto

Shkarkues teleskopik

2012
9 250 orët
Pesha neto: 29 100 kg
447 hp

Online: 10d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Antwerp

ID ATR-0343 to 349

Grove GMK 5220 - vinç i të gjithë terreneve
 20
679 000 EUR
Çmimi neto

Vinç i të gjithë terreneve

2013
39 112 km
1 774 orët
Pesha neto: 131 000 kg

Online: 10d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Wijnegem

ID ATR-0112

Caterpillar 938 H - fadromë me goma
 20
45 000 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

2011
12 555 orët
Pesha neto: 15 400 kg
182 hp

Online: 13d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Antwerp

ID ATR-0368

Caterpillar CS 64 B - rul
 11
75 000 EUR
Çmimi neto

Rul

2018
142 orët
Pesha neto: 12 066 kg
131 hp

Online: 13d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Antwerp

ID ATR-0370

Caterpillar 730 C2 - shkarkues teleskopik
 16
189 000 EUR
Çmimi neto

Shkarkues teleskopik

2017
2 469 orët
Pesha neto: 57 725 kg
375 hp

Online: 13d

Aertssen Trading NV

Belgjikë, Antwerp

ID ATR-0330

Trego të gjitha ofertat (60)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Aertssen Trading NV
Mesazhi u dërgua.