AGROSPRINTER nga Rumani, 1026 ads tanishme

AGROSPRINTER

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Rumani, Bors
SAT. BORŞ - COM. BORŞ 417075 Nr. 73, Romania
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
09:00-12:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:20:22

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
CAT D 8 L - Buldozer: foto 1
CAT D 8 L - Buldozer: foto 2
CAT D 8 L - Buldozer: foto 3
CAT D 8 L - Buldozer: foto 4
CAT D 8 L - Buldozer: foto 5

82 000EUR

1987
Rumani
CAT 3126 ENGINE - Motori për Makineri ndërtimi: foto 1
CAT 3126 ENGINE - Motori për Makineri ndërtimi: foto 2
CAT 3126 ENGINE - Motori për Makineri ndërtimi: foto 3
CAT 3126 ENGINE - Motori për Makineri ndërtimi: foto 4
CAT 3126 ENGINE - Motori për Makineri ndërtimi: foto 5
Pyet për çmimin
Kërkoni informacion
Rumani
Volvo EC20B - Miniekskavator: foto 1
Volvo EC20B - Miniekskavator: foto 2
Volvo EC20B - Miniekskavator: foto 3
Volvo EC20B - Miniekskavator: foto 4
Volvo EC20B - Miniekskavator: foto 5

12 500EUR

20046800 orët14 hp
Rumani
JCB 525-60 HI VIZ - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 525-60 HI VIZ - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 525-60 HI VIZ - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 525-60 HI VIZ - Ekskavator teleskopik: foto 4
JCB 525-60 HI VIZ - Ekskavator teleskopik: foto 5
20182900 orët
Rumani
Ofertat e fundit
Merlo P23.6 EV-SC - Ekskavator teleskopik: foto 1
Merlo P23.6 EV-SC - Ekskavator teleskopik: foto 2
Merlo P23.6 EV-SC - Ekskavator teleskopik: foto 3
Merlo P23.6 EV-SC - Ekskavator teleskopik: foto 4
Merlo P23.6 EV-SC - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Merlo P23.6 EV-SC

Ekskavator teleskopik
1997
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Botuar: 13orë 7min

19 000EUR

 • ≈ 1 904 693 ALL
 • ≈ 20 685 USD
1997
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Kontakto shitësin
AVK DKB55/250 - Set gjeneratori: foto 1
AVK DKB55/250 - Set gjeneratori: foto 2
AVK DKB55/250 - Set gjeneratori: foto 3
AVK DKB55/250 - Set gjeneratori: foto 4
AVK DKB55/250 - Set gjeneratori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

AVK DKB55/250

Set gjeneratori
1998
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Botuar: 13orë 7min

8 000EUR

 • ≈ 801 976 ALL
 • ≈ 8 709 USD
1998
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Kontakto shitësin
Hanomag D 540 E FOR PARTS - Buldozer: foto 1
Hanomag D 540 E FOR PARTS - Buldozer: foto 2
Hanomag D 540 E FOR PARTS - Buldozer: foto 3
Hanomag D 540 E FOR PARTS - Buldozer: foto 4
Hanomag D 540 E FOR PARTS - Buldozer: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Hanomag D 540 E FOR PARTS

Buldozer
1990
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Botuar: 13orë 7min
Pyet për çmimin
1990
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Kontakto shitësin
Van Hool 3 Axle - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 1
Van Hool 3 Axle - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 2
Van Hool 3 Axle - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 3
Van Hool 3 Axle - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 4
Van Hool 3 Axle - Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Van Hool 3 Axle

Gjysmë rimorkio me plan ngarkimi të ulët
2000
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Botuar: 13orë 7min

12 000EUR

 • ≈ 1 202 964 ALL
 • ≈ 13 064 USD
2000
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 963-4-A - Kamion vagonetë: foto 1
Mercedes-Benz Actros 963-4-A - Kamion vagonetë: foto 2
Mercedes-Benz Actros 963-4-A - Kamion vagonetë: foto 3
Mercedes-Benz Actros 963-4-A - Kamion vagonetë: foto 4
Mercedes-Benz Actros 963-4-A - Kamion vagonetë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Mercedes-Benz Actros 963-4-A

Kamion vagonetë
2015
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Botuar: 13orë 7min

25 000EUR

 • ≈ 2 506 175 ALL
 • ≈ 27 217 USD
2015
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Kontakto shitësin
CAT TH 83 - Ekskavator teleskopik: foto 1
CAT TH 83 - Ekskavator teleskopik: foto 2
CAT TH 83 - Ekskavator teleskopik: foto 3
CAT TH 83 - Ekskavator teleskopik: foto 4
CAT TH 83 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

CAT TH 83

Ekskavator teleskopik
20018500 orët
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Botuar: 13orë 7min

22 500EUR

 • ≈ 2 255 557 ALL
 • ≈ 24 495 USD
20018500 orët
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(1026)
t1 test dealer - AGROSPRINTER
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.