ALEKS Line GmbH
ALEKS Line GmbH
I besueshëm
Më shumë se 3 vjet me Truck1

ALEKS Line GmbH

Telefonat
Orari i punës
09:00-19:00 E Hënë - E Premte
09:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Schwerin
Gewerbering 4, 19079 Goldenstädt
Personat e kontaktit
Alexander Aleksandrov
Deutsch, Русский
Anna Aleksandrova
English
Ofertat e fundit
Setra S 315 UL - autobus suburban
 18
25 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2006
570 369 km
Numri i ndenjëseve: 50

Online: 1m 19d

ALEKS Line GmbH

Gjermani, Schwerin

Setra S 315 UL KLIMA - autobus suburban
 19
24 000 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2005
623 236 km
Numri i ndenjëseve: 50

Online: 1m 19d

ALEKS Line GmbH

Gjermani, Schwerin

Setra 315 UL  KLIMA - autobus suburban
 20
21 900 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2004
611 998 km
Numri i ndenjëseve: 54

Online: 1m 22d

ALEKS Line GmbH

Gjermani, Schwerin

Mercedes-Benz O 580 Travego - autobus urban
 19
40 900 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2000
939 799 km
Numri i ndenjëseve: 55

Online: 2m 6d

ALEKS Line GmbH

Gjermani, Schwerin

Mercedes-Benz Sprinter Kombi 208 CDI KLIMA! - minibus
 16
6 500 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2006
420 000 km
Numri i ndenjëseve: 9

Online: 4m 23d

ALEKS Line GmbH

Gjermani, Schwerin

Mercedes-Benz Sprinter II Kombi 311 / 315 CDI - minibus
 19
7 900 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2007
547 727 km
Numri i ndenjëseve: 9

Online: 5m 7d

ALEKS Line GmbH

Gjermani, Schwerin

Mercedes-Benz Sprinter Kombi 208 CDI - minibus
 20
6 900 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2006
499 370 km
Numri i ndenjëseve: 9

Online: 5m 7d

ALEKS Line GmbH

Gjermani, Schwerin

Mercedes-Benz O 530 Citaro - autobus qyteti
 18
4 500 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2001
780 100 km
Numri i ndenjëseve: 42

Online: 9m 13d

ALEKS Line GmbH

Gjermani, Schwerin

Mercedes-Benz O 818 Sunrider NEU LACKIERT - minibus
 19
31 900 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2007
505 000 km
Numri i ndenjëseve: 26

Online: 10m

ALEKS Line GmbH

Gjermani, Schwerin

Mercedes-Benz Sprinter  KLIMA!!! - minibus
 18
16 500 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2010
104 631 km
Numri i ndenjëseve: 9

Online: 1v 2m

ALEKS Line GmbH

Gjermani, Schwerin

Trego të gjitha ofertat (21)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te ALEKS Line GmbH
Mesazhi u dërgua.