Anema Trucks & Spare Parts

Anema Trucks & Spare Parts

Telefonat
Faqja e internetit
www.anema.nl
Orari i punës
E Hënë - E Premte 08:30-17:00
E Shtunë 10:00-15:00
Vendndodhja
Holandë, Alkmaar
Industrieterrein "Boekelermeer", Boekelerdijk 15a ,1812 LV Alkmaar, The Netherlands
Ofertat e fundit
Krone SD - gjysmërimorkio me perde anësore
 4
4 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 000 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Online: 6d

Anema Trucks & Spare Parts

13

Holandë, Alkmaar

ID 34672

Renault PREMIUM 340 - kamion me anë të palosshme
 9
17 500 EUR
Çmimi neto

Kamion me anë të palosshme

2001
701 934 km
6x2
340 hp

Online: 6d

Anema Trucks & Spare Parts

13

Holandë, Alkmaar

ID 34670

Krone SD - gjysmërimorkio me perde anësore
 4
4 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 000 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Online: 6d

Anema Trucks & Spare Parts

13

Holandë, Alkmaar

ID 34671

Krone SD - gjysmërimorkio me perde anësore
 5
4 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2010
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 34 000 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Online: 6d

Anema Trucks & Spare Parts

13

Holandë, Alkmaar

ID 34674

Krone SD - gjysmërimorkio me perde anësore
 6
4 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2011
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 330 kg
Pesha bruto: 41 000 kg

Online: 6d

Anema Trucks & Spare Parts

13

Holandë, Alkmaar

ID 34673

Renault MIDLUM 220 GAS / LPG - autobot
 8
11 200 EUR
Çmimi neto

Autobot

2002
699 594 km
4x2

Online: 6d

Anema Trucks & Spare Parts

13

Holandë, Alkmaar

ID 34669

DAF 825 (DH825) - motori
 2
Pyet për çmimin

Motori për kamioni

Online: 6d

Anema Trucks & Spare Parts

13

Holandë, Alkmaar

ID 151263

ZF 16S221 - kutia e marsheve
 4
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve për kamioni

Online: 6d

Anema Trucks & Spare Parts

13

Holandë, Alkmaar

ID 250560

DAF CF85.410 - njësia e traktorit
 3
11 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2011
584 352 km
4x2
410 hp

Online: 6d

Anema Trucks & Spare Parts

13

Holandë, Alkmaar

ID 34677

DAF CF85.410 - njësia e traktorit
 3
11 900 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2011
524 236 km
4x2
410 hp

Online: 6d

Anema Trucks & Spare Parts

13

Holandë, Alkmaar

ID 34676

Trego të gjitha ofertat (1 059)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Anema Trucks & Spare Parts
Mesazhi u dërgua.