ARGIROPOULOS truck parts nga Greqi, ads tanishme
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë
 ARGIROPOULOS  truck parts
I besueshëm
6
Më shumë se 6 vjet me Truck1

ARGIROPOULOS truck parts

Vlerësim
4.8 27 komente
Orari i punës
08:00-19:00 E Hënë - E Premte
08:00-17:00 E Shtunë
Vendndodhja
Greqi, Ptolemaida
1st Km. PTOLEMAIDA-KOZANI 0 50200 - Ptolemaida, Greece
Ofertat e fundit
S5-42,9S1310,FSO-8309A MAN - kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi
 16
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për kamioni

Zëvendëson OEM: 1307050351,81320036834,1324001021,81320046176,Y08389,81320046092

Botuar: 5d

ARGIROPOULOS truck parts

6

Greqi, Ptolemaida

ENGINE CONTROL UNIT(CONTROL MODULE MCM 2) OM471LA EURO 5  - ecu
 4
Pyet për çmimin

Ecu për kamioni

Zëvendëson OEM: 4704460035,0204484835,0004466935

Botuar: 10d

ARGIROPOULOS truck parts

6

Greqi, Ptolemaida

SHORT CAB COMPLETE ATEGO 3 - kabina dhe interier
 17
Pyet për çmimin

Kabina dhe interier për kamioni

2013
Zëvendëson OEM: 9 736 000 020

Botuar: 10d

ARGIROPOULOS truck parts

6

Greqi, Ptolemaida

Numri i referencës WDB9702251L820622

GEARBOX ATEGO 715320 G100-12 ATEGO 280PS - kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi
 2
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve dhe pjesë këmbimi për kamioni

Botuar: 10d

ARGIROPOULOS truck parts

6

Greqi, Ptolemaida

TWO-CHAMBER DEHYDRATOR WITH HEATING  - valvul frenave
 4
Pyet për çmimin

Valvul frenave për kamioni

Zëvendëson OEM: 0 024 314 015

Botuar: 10d

ARGIROPOULOS truck parts

6

Greqi, Ptolemaida

Numri i referencës 4324330020

MERCEDES-BENZ ACTROS MP4 POWER STEERING PUMP  - pompa hidraulike
 4
Pyet për çmimin

Pompa hidraulike për kamioni

Zëvendëson OEM: 9 604 600 280

Botuar: 10d

ARGIROPOULOS truck parts

6

Greqi, Ptolemaida

CENTRAL ON-BOARD COMPUTER-ZBR MAN TGA-TGS-TGX - ecu
 7
Pyet për çmimin

Ecu për kamioni

Botuar: 10d

ARGIROPOULOS truck parts

6

Greqi, Ptolemaida

OPERATING UNIT AIR CONDITIONER ACTROS MP3  - sistemi elektrik
 5
Pyet për çmimin

Sistemi elektrik për kamioni

Zëvendëson OEM: 0 004 464 528

Botuar: 10d

ARGIROPOULOS truck parts

6

Greqi, Ptolemaida

ECTS.ELECTRONIC AIR-PROCESSING UNIT EAPU HALDEX ACTROS MP4 - valvul frenave
 4
Pyet për çmimin

Valvul frenave për kamioni

Zëvendëson OEM: 0004465864,0004467864,0004469864,0014463664,

Botuar: 10d

ARGIROPOULOS truck parts

6

Greqi, Ptolemaida

Numri i referencës 0004465864

MAN STARTING MOTOR 24V MITSUBISHI  - motorino
 4
Pyet për çmimin

Motorino për kamioni

E re
I pershtatshem per modele: MAN
Zëvendëson OEM: 51 262 017 227

Botuar: 28d

ARGIROPOULOS truck parts

6

Greqi, Ptolemaida

Trego të gjitha ofertat (201)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
Dërgo mesazhin te ARGIROPOULOS truck parts
Mesazhi u dërgua.
t1 old