AUCTELIA SA nga Belgjikë, 396 ads tanishme

AUCTELIA SA

Aktivitetet
Ankand
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Belgjikë, MONT-SAINT-GUIBERT
Rue de l'industrie 20, B-1400 Nivelles
Shih hartën
Orari i punës
09:00-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:20:05

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
LVD PP 70/25-30 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 1
LVD PP 70/25-30 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 2
LVD PP 70/25-30 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 3
LVD PP 70/25-30 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 4
LVD PP 70/25-30 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 5

3 000EUR

Ankandi
Kërkoni informacion
Belgjikë
VRC - Kontejner roll-off: foto 1
VRC - Kontejner roll-off: foto 2
VRC - Kontejner roll-off: foto 3
VRC - Kontejner roll-off: foto 4
VRC - Kontejner roll-off: foto 5

10 000EUR

Ankandi
Kërkoni informacion
Belgjikë
Cazeneuve HB 500 - Vegël makinerie: foto 1
Cazeneuve HB 500 - Vegël makinerie: foto 2
Cazeneuve HB 500 - Vegël makinerie: foto 3
Cazeneuve HB 500 - Vegël makinerie: foto 4
Cazeneuve HB 500 - Vegël makinerie: foto 5

400EUR

Ankandi
Kërkoni informacion
Belgjikë
Stamford - Set gjeneratori: foto 1
Stamford - Set gjeneratori: foto 2
Stamford - Set gjeneratori: foto 3
Stamford - Set gjeneratori: foto 4
Stamford - Set gjeneratori: foto 5

2 000EUR

Ankandi
Kërkoni informacion
Belgjikë
Ofertat e fundit
Hyster E 3. X - Pirun elektrik: foto 1
Hyster E 3. X - Pirun elektrik: foto 2
Hyster E 3. X - Pirun elektrik: foto 3
Hyster E 3. X - Pirun elektrik: foto 4
Hyster E 3. X - Pirun elektrik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Hyster E 3. X

Pirun elektrik
19948568 orëtLartësia e ngritjes: 4350 mm
Belgjikë, Modave
Botuar: 18orë 57minNumri i referencës 8176-016

1 250EUR

Ankandi
 • ≈ 125 308 ALL
 • ≈ 1 360 USD
19948568 orëtLartësia e ngritjes: 4350 mm
Belgjikë, Modave
Kontakto shitësin
ESPE CNTA 3150/10 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 1
ESPE CNTA 3150/10 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 2
ESPE CNTA 3150/10 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 3
ESPE CNTA 3150/10 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 4
ESPE CNTA 3150/10 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

ESPE CNTA 3150/10

Makinë për përpunimin e metalit
Belgjikë, Modave
Botuar: 18orë 57minNumri i referencës 8176-00011

3 250EUR

Ankandi
 • ≈ 325 802 ALL
 • ≈ 3 538 USD
Belgjikë, Modave
Kontakto shitësin
Davi Promau MCO 3022 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 1
Davi Promau MCO 3022 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 2
Davi Promau MCO 3022 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 3
Davi Promau MCO 3022 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 4
Davi Promau MCO 3022 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Davi Promau MCO 3022

Makinë për përpunimin e metalit
Belgjikë, Modave
Botuar: 18orë 57minNumri i referencës 8176-004

1 250EUR

Ankandi
 • ≈ 125 308 ALL
 • ≈ 1 360 USD
Belgjikë, Modave
Kontakto shitësin
YSD HGN 31/8 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 1
YSD HGN 31/8 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 2
YSD HGN 31/8 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 3
YSD HGN 31/8 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 4
YSD HGN 31/8 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

YSD HGN 31/8

Makinë për përpunimin e metalit
Belgjikë, Modave
Botuar: 18orë 57minNumri i referencës 8176-0009

3 000EUR

Ankandi
 • ≈ 300 741 ALL
 • ≈ 3 266 USD
Belgjikë, Modave
Kontakto shitësin
Favrin PPHMM - Makinë për përpunimin e metalit: foto 1
Favrin PPHMM - Makinë për përpunimin e metalit: foto 2
Favrin PPHMM - Makinë për përpunimin e metalit: foto 3
Favrin PPHMM - Makinë për përpunimin e metalit: foto 4
Favrin PPHMM - Makinë për përpunimin e metalit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Favrin PPHMM

Makinë për përpunimin e metalit
Belgjikë, Modave
Botuar: 18orë 57minNumri i referencës 8176-012

1 250EUR

Ankandi
 • ≈ 125 308 ALL
 • ≈ 1 360 USD
Belgjikë, Modave
Kontakto shitësin
I.B.C.M 180T 4000 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 1
I.B.C.M 180T 4000 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 2
I.B.C.M 180T 4000 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 3
I.B.C.M 180T 4000 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 4
I.B.C.M 180T 4000 - Makinë për përpunimin e metalit: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

I.B.C.M 180T 4000

Makinë për përpunimin e metalit
Belgjikë, Modave
Botuar: 18orë 57minNumri i referencës 8176-00013

4 000EUR

Ankandi
 • ≈ 400 988 ALL
 • ≈ 4 354 USD
Belgjikë, Modave
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(396)
t1 test dealer - AUCTELIA SA
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.