Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K. nga Gjermani, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

We buy and trade in commercial vehicles of all kinds. Are you looking for a "used" vehicle? Browse through our offers. If you have any questions, just give us a call or send us an e-mail. Services: Purchase and sale Import and export Leasing brokerage Finance brokerage Auto Gistel since 1963:

Aktivitetet
Zhdoganimi
Vendndodhja
Gjermani, Gersthofen
Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-16:30E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:07:03
Personat e kontaktit
Tony Gistel
Deutsch, English, Română

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
4 Më shumë se 4 vjet me Truck1
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Arocs 4146 8x4 Anhängeraus*Retarder  - Kamion vetëshkarkues
camera_alt 13
104 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

2019
126000 km
8x4
Euro 6
460 hp
Pesha bruto: 32000 kg

Botuar: 2d

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

4
Gjermani
MAN TGX 18.500 4x2 LL *XLX  - Gjysmë-kamion
camera_alt 17
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
500788 km
4x2
Euro 6
500 hp
Pesha bruto: 18000 kg

Botuar: 1m 15d

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

4
Gjermani
Kögel 3Achs Baustoff-Pritsche*Liftachse*Außenloch*  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
camera_alt 10
32 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë

E re
2022
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 29560 kg
Pesha bruto: 36000 kg

Botuar: 1m 15d

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

4
Gjermani
Abrollcontainer S20 *10cbm* 5x sofort verfügbar  - Rimorkio roll-off/ Skip loader
camera_alt 8
5 150 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio roll-off/ Skip loader

E re
2023
Ngarkesa e dobishme: 13100 kg
Pesha bruto: 15000 kg

Botuar: 1m 16d

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

4
Gjermani
Krone SDR ThermoKing A400 Doppelstock Pal Kasten  - Gjysmë rimorkio frigorifer
camera_alt 12
71 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio frigorifer

2023
3-aks
Pesha bruto: 35000 kg

Botuar: 1m 16d

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

4
Gjermani
Twist Lock Abroll-Unterrahmen 20Fuß Container  - Rimorkio roll-off/ Skip loader
camera_alt 7
3 090 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio roll-off/ Skip loader

E re
2023
Ngarkesa e dobishme: 14220 kg
Pesha bruto: 15000 kg

Botuar: 2m 4d

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

4
Gjermani
Mercedes Benz Atego 1524 *Bär lifting plattform - Kamion me karroceri të hapur
camera_alt 12
24 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me karroceri të hapur

2013
395055 km
4x2
Euro 6
235 hp
Ngarkesa e dobishme: 7800 kg
Pesha bruto: 15000 kg

Botuar: 2m 6d

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

4
Gjermani
Abrollcontainer S40s Eco 40cbm*Rollplane*  - Rimorkio roll-off/ Skip loader
camera_alt 4
8 490 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio roll-off/ Skip loader

E re
2023
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 11780 kg
Pesha bruto: 15000 kg

Botuar: 2m 6d

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

4
Gjermani
Meiller MZDA18/23B *BM, Rollplane, Zurrösen, PAL-breit*  - Rimorkio vetëshkarkuese
camera_alt 7
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio vetëshkarkuese

E re
2022
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13240 kg
Pesha bruto: 18000 kg

Botuar: 2m 9d

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

4
Gjermani
Krone Baustoff Staplerhalt  455/40R22,5  - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
camera_alt 11
9 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë

2012
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33400 kg
Pesha bruto: 40000 kg

Botuar: 2m 9d

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

4
Gjermani
Trego të gjitha ofertat(21)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.