Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K. nga Gjermani, 23 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.

Aktivitetet
Zhdoganimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Gersthofen
Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-16:30E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:01:01
Personat e kontaktit
Tony Gistel
Deutsch, English, Română

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
5 Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ofertat më të mira
Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sports ES DCT - Motoçikleta: foto 1
Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sports ES DCT - Motoçikleta: foto 2
Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sports ES DCT - Motoçikleta: foto 3
Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sports ES DCT - Motoçikleta: foto 4
Honda CRF1100 Africa Twin Adventure Sports ES DCT - Motoçikleta: foto 5
202119515 km
Gjermani, Gersthofen
Kontakto shitësin
MAN TGX 26.480 6x2 BL *Palfinger PK 18002EH - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 1
MAN TGX 26.480 6x2 BL *Palfinger PK 18002EH - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 2
MAN TGX 26.480 6x2 BL *Palfinger PK 18002EH - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 3
MAN TGX 26.480 6x2 BL *Palfinger PK 18002EH - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 4
MAN TGX 26.480 6x2 BL *Palfinger PK 18002EH - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 5
2017400473 km6x2Euro 6460 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Gersthofen
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Atego 3 4x2 1230 Schiebeplane Palfinger Bühne - Kamion me tendë: foto 1
Mercedes-Benz Atego 3 4x2 1230 Schiebeplane Palfinger Bühne - Kamion me tendë: foto 2
Mercedes-Benz Atego 3 4x2 1230 Schiebeplane Palfinger Bühne - Kamion me tendë: foto 3
Mercedes-Benz Atego 3 4x2 1230 Schiebeplane Palfinger Bühne - Kamion me tendë: foto 4
Mercedes-Benz Atego 3 4x2 1230 Schiebeplane Palfinger Bühne - Kamion me tendë: foto 5
2015402000 km4x2Euro 6231 hpPesha bruto: 11990 kg
Gjermani, Gersthofen
Kontakto shitësin
MAN TGL 8.180*Bär 1000kg*3x verfügbar* - Kamioncine me kontinier: foto 1
MAN TGL 8.180*Bär 1000kg*3x verfügbar* - Kamioncine me kontinier: foto 2
MAN TGL 8.180*Bär 1000kg*3x verfügbar* - Kamioncine me kontinier: foto 3
MAN TGL 8.180*Bär 1000kg*3x verfügbar* - Kamioncine me kontinier: foto 4
MAN TGL 8.180*Bär 1000kg*3x verfügbar* - Kamioncine me kontinier: foto 5
2017417930 kmdizelEuro 6179 hpPesha bruto: 7490 kg
Gjermani, Gersthofen
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
MAN TGX 18.500 4x2 LL *XLX - Gjysmë-kamion: foto 1
MAN TGX 18.500 4x2 LL *XLX - Gjysmë-kamion: foto 2
MAN TGX 18.500 4x2 LL *XLX - Gjysmë-kamion: foto 3
MAN TGX 18.500 4x2 LL *XLX - Gjysmë-kamion: foto 4
MAN TGX 18.500 4x2 LL *XLX - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

MAN TGX 18.500 4x2 LL *XLX

Gjysmë-kamion
2018500788 km4x2Euro 6500 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Botuar: 1m 12dNumri i referencës 20073

35 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 635 377 ALL
 • ≈ 38 283 USD
2018500788 km4x2Euro 6500 hpPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Kontakto shitësin
Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Volvo FH460*GT XL*WB Hubdach*Stahl*Krone Tandem

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
2016672842 km6x2Euro 6469 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Botuar: 1m 17dNumri i referencës 30094 + 40014

48 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 951 809 ALL
 • ≈ 52 145 USD
2016672842 km6x2Euro 6469 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Kontakto shitësin
Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5 - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë: foto 1
Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5 - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë: foto 2
Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5 - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë: foto 3
Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5 - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë: foto 4
Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5 - Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Krone Baustoff Staplerhalt 455/40R22,5

Gjysmë rimorkio e hapur/ Platformë
20123-aksNgarkesa e dobishme: 33400 kgPesha bruto: 40000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Botuar: 2m 16dNumri i referencës 50090

9 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 002 513 ALL
 • ≈ 10 557 USD
20123-aksNgarkesa e dobishme: 33400 kgPesha bruto: 40000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Kontakto shitësin
MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3 - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 1
MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3 - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 2
MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3 - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 3
MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3 - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 4
MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3 - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

MAN TGX 26.540 6x2LL Palfinger 20.501 L TEC3

Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç
2019481454 km6x2Euro 6540 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Botuar: 2m 28dNumri i referencës 4234

96 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 9 771 976 ALL
 • ≈ 102 905 USD
2019481454 km6x2Euro 6540 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder - Kamion vetëngarkues: foto 1
Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder - Kamion vetëngarkues: foto 2
Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder - Kamion vetëngarkues: foto 3
Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder - Kamion vetëngarkues: foto 4
Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder - Kamion vetëngarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Mercedes-Benz Antos 2642 6x2L* Meiller RK 20.67*Retarder

Kamion vetëngarkues
2015507503 km6x2Euro 6421 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Botuar: 3m 12dNumri i referencës 10853

40 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 141 697 ALL
 • ≈ 43 614 USD
2015507503 km6x2Euro 6421 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Kontakto shitësin
Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 1
Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 2
Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 3
Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 4
Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Kempf SKM 32/2 Alu,Thermo,Alufelgen,Zwillingsbereifung

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
20152-aksNgarkesa e dobishme: 25640 kgPesha bruto: 32000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Botuar: 5m 2dNumri i referencës 50013

17 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 721 488 ALL
 • ≈ 18 128 USD
20152-aksNgarkesa e dobishme: 25640 kgPesha bruto: 32000 kg
Gjermani, Daimlerstrasse 3, D-86368 Gersthofen, Germany
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(23)
t1 test dealer - Auto Gistel Nutzfahrzeuge e.K.
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.