Auto Henze nga Gjermani, 201 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Auto Henze

Vendndodhja
Gjermani, Peine
Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Shih hartën
Orari i punës
08:00-18:00E Hënë - E Premte
09:00-12:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:08:11

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
5 Më shumë se 5 vjet me Truck1
4.4
38 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Meiller Tandemkippanhänger MZDA18/21 Kippanhänger - Rimorkio vetëshkarkuese: foto 1
Meiller Tandemkippanhänger MZDA18/21 Kippanhänger - Rimorkio vetëshkarkuese: foto 2
Meiller Tandemkippanhänger MZDA18/21 Kippanhänger - Rimorkio vetëshkarkuese: foto 3
Meiller Tandemkippanhänger MZDA18/21 Kippanhänger - Rimorkio vetëshkarkuese: foto 4
Meiller Tandemkippanhänger MZDA18/21 Kippanhänger - Rimorkio vetëshkarkuese: foto 5
20112-aksNgarkesa e dobishme: 13200 kgPesha bruto: 18000 kg
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Antos 2643 L 6x4 Abrollkipper Meiller RK 20.70 - Kamion vetëngarkues: foto 1
Mercedes-Benz Antos 2643 L 6x4 Abrollkipper Meiller RK 20.70 - Kamion vetëngarkues: foto 2
Mercedes-Benz Antos 2643 L 6x4 Abrollkipper Meiller RK 20.70 - Kamion vetëngarkues: foto 3
Mercedes-Benz Antos 2643 L 6x4 Abrollkipper Meiller RK 20.70 - Kamion vetëngarkues: foto 4
Mercedes-Benz Antos 2643 L 6x4 Abrollkipper Meiller RK 20.70 - Kamion vetëngarkues: foto 5
2013414914 km6x4Euro 6428 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk - Kamioncine me karroceri: foto 1
MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk - Kamioncine me karroceri: foto 2
MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk - Kamioncine me karroceri: foto 3
MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk - Kamioncine me karroceri: foto 4
MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk - Kamioncine me karroceri: foto 5
202040711 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3122 hpPesha bruto: 5500 kg
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik - Kamion vetëshkarkues: foto 1
MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik - Kamion vetëshkarkues: foto 2
MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik - Kamion vetëshkarkues: foto 3
MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik - Kamion vetëshkarkues: foto 4
MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik - Kamion vetëshkarkues: foto 5
2017323520 km6x4Euro 6500 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Actros neu 2543 L 6x2 Abrollkipper Meiller Funk - Kamion vetëngarkues: foto 1
Mercedes-Benz Actros neu 2543 L 6x2 Abrollkipper Meiller Funk - Kamion vetëngarkues: foto 2
Mercedes-Benz Actros neu 2543 L 6x2 Abrollkipper Meiller Funk - Kamion vetëngarkues: foto 3
Mercedes-Benz Actros neu 2543 L 6x2 Abrollkipper Meiller Funk - Kamion vetëngarkues: foto 4
Mercedes-Benz Actros neu 2543 L 6x2 Abrollkipper Meiller Funk - Kamion vetëngarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Actros neu 2543 L 6x2 Abrollkipper Meiller Funk

2016436313 km6x2Euro 6428 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Peine
Botuar: 4dNumri i referencës 28995

56 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 898 197 ALL
 • ≈ 61 686 USD
2016436313 km6x2Euro 6428 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik - Kamion vetëshkarkues: foto 1
MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik - Kamion vetëshkarkues: foto 2
MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik - Kamion vetëshkarkues: foto 3
MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik - Kamion vetëshkarkues: foto 4
MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 26.500 6x4 3-Achs Kipper Bordmatik

2017323520 km6x4Euro 6500 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Peine
Botuar: 4dNumri i referencës 29051

68 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 142 105 ALL
 • ≈ 74 695 USD
2017323520 km6x4Euro 6500 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch - Pompë betoni: foto 1
Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch - Pompë betoni: foto 2
Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch - Pompë betoni: foto 3
Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch - Pompë betoni: foto 4
Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch - Pompë betoni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Pompë betoni Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Pumi Pumi 24m Deutsch

2007358343 km408 hp
Gjermani, Peine
Botuar: 4dNumri i referencës 29049

79 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 282 354 ALL
 • ≈ 86 621 USD
2007358343 km408 hp
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati - Kamion vetëshkarkues: foto 1
MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati - Kamion vetëshkarkues: foto 2
MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati - Kamion vetëshkarkues: foto 3
MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati - Kamion vetëshkarkues: foto 4
MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati

2016302520 km8x4Euro 6480 hpPesha bruto: 37000 kg
Gjermani, Peine
Botuar: 7dNumri i referencës 29048

79 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 240 890 ALL
 • ≈ 86 187 USD
2016302520 km8x4Euro 6480 hpPesha bruto: 37000 kg
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati - Kamion vetëshkarkues: foto 1
MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati - Kamion vetëshkarkues: foto 2
MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati - Kamion vetëshkarkues: foto 3
MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati - Kamion vetëshkarkues: foto 4
MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper MeillerBordmati

2016302520 km8x4Euro 6480 hpPesha bruto: 37000 kg
Gjermani, Peine
Botuar: 7dNumri i referencës 29048B2

79 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 8 240 890 ALL
 • ≈ 86 187 USD
2016302520 km8x4Euro 6480 hpPesha bruto: 37000 kg
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
MAN TG-S 26.480 6x4 3-Achs Kipper BordmatikIntarder - Kamion vetëshkarkues: foto 1
MAN TG-S 26.480 6x4 3-Achs Kipper BordmatikIntarder - Kamion vetëshkarkues: foto 2
MAN TG-S 26.480 6x4 3-Achs Kipper BordmatikIntarder - Kamion vetëshkarkues: foto 3
MAN TG-S 26.480 6x4 3-Achs Kipper BordmatikIntarder - Kamion vetëshkarkues: foto 4
MAN TG-S 26.480 6x4 3-Achs Kipper BordmatikIntarder - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Kamion vetëshkarkues MAN TG-S 26.480 6x4 3-Achs Kipper BordmatikIntarder

2016313583 km6x4Euro 6480 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Peine
Botuar: 11dNumri i referencës 29035B2

76 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 7 971 377 ALL
 • ≈ 83 368 USD
2016313583 km6x4Euro 6480 hpPesha bruto: 26000 kg
Gjermani, Peine
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(201)
t1 test dealer - Auto Henze
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.