Auto Henze nga Gjermani, ads tanishme
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

Auto Henze

Vlerësim
4.2 36 komente
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
09:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Peine
Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Actros 3340 AK 6x6 3-Achs Allradkipper Meiller  - kamion vetëshkarkues
 11
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

1999
802 027 km
6x6
394 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 23orë 59min

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28571B2

Mercedes-Benz Arocs 2645 L 6x4 Abrollkipper nur 252TKM Top  - kamion vetëngarkues
 15
88 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëngarkues

2016
252 229 km
6x4
449 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 23orë 59min

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28540

Teleskoparbeitsbühne H23 TPX Hubarbeitsbühne  - platformë ajrore e montuar në kamion
 14
14 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Platformë ajrore e montuar në kamion, kamioncine

2005
44 hp

Botuar: 23orë 59min

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28461

Mercedes-Benz Actros 3340 AK 6x6 3-Achs Allradkipper Meiller  - kamion vetëshkarkues
 11
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

1999
802 027 km
6x6
394 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 23orë 59min

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28571

Mercedes-Benz Atego 1524 L Standardkoffer LBW LBW 1.5to  - kamion vagonetë
 11
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vagonetë

2018
276 504 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 15 000 kg

Botuar: 23orë 59min

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28548

Meiller Tandemkippanhänger MZDA 18/23 Kippanhänger  - rimorkio vetëshkarkuese
 6
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio vetëshkarkuese

2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 660 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 23orë 59min

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28437

Mercedes-Benz Atego 1224 K 2-Achs Kipper Kran  - kamion vetëshkarkues
 12
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues, kamion me vinç

2013
181 125 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 1d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28458B2

Mercedes-Benz Atego 824 K 2-Achs Kipper6ZylinderMotor  - kamioncine vetëshkarkuese
 10
49 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioncine vetëshkarkuese

2014
61 825 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
238 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28564

Mercedes-Benz Atego 1224 K 2-Achs Kipper Kran  - kamion vetëshkarkues
 12
54 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues, kamion me vinç

2013
181 125 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 1d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28458

Mercedes-Benz Atego 824 K 2-Achs Kipper6ZylinderMotor  - kamioncine vetëshkarkuese
 10
49 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamioncine vetëshkarkuese

2014
61 825 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
238 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1d

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28564B2

Trego të gjitha ofertat (247)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Auto Henze
Mesazhi u dërgua.
t1 old