AutoStratis

AutoStratis

Faqja e internetit
www.autostratis.de
Vendndodhja
Gjermani, Nürnberg
Leyher Straße 139, D- 90431 Nürnberg, Germany
Ofertat e fundit
Iveco Stralis AS440S40 T/P Euro6 ADR Klima Intarder LM  - gjysmë-kamion
 19
14 850 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
781 405 km
4x2
400 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 3d

AutoStratis

11

Gjermani, Nürnberg

ID 198

Iveco Daily 50C21 Euro5 Mini SZM Klimaautom. Tempomat  - gjysmë-kamion
 15
13 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2014
236 765 km
4x2
204 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3d

AutoStratis

11

Gjermani, Nürnberg

ID 144

Fankhauser FA-1000 6,5m P+P LBW 3.770kg Nutzlast  - gjysmërimorkio me perde anësore
 14
6 850 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2006
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 3 770 kg
Pesha bruto: 6 300 kg

Online: 3d

AutoStratis

11

Gjermani, Nürnberg

ID 181

Mercedes-Benz Actros 2542 Euro5 EEV Klima Retarder MEGA JUMBO  - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme
 16
15 999 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

2012
868 359 km
6x2
421 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Online: 5d

AutoStratis

11

Gjermani, Nürnberg

ID 222

MAN TGL 8.220 7,2m Koffer StandKlima, Tempomat  - kamioncine me kontinier
 18
11 850 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2011
591 340 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
220 hp
Pesha bruto: 8 800 kg

Online: 5d

AutoStratis

11

Gjermani, Nürnberg

ID 227 A

Iveco Stralis AS440S48 T/P Hi-Way Intarder,Standklima  - gjysmë-kamion
 20
17 850 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
722 896 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 10d

AutoStratis

11

Gjermani, Nürnberg

ID 208

MAN TGL 8.220 7,2m Koffer StandKlima, Tempomat  - kamion vagonetë
 18
11 850 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2011
591 340 km
4x2
220 hp
Pesha bruto: 8 800 kg

Online: 10d

AutoStratis

11

Gjermani, Nürnberg

ID 227

Iveco Stralis AS440S48 T/P Hi-Way EURO 6 StandKlima In  - gjysmë-kamion
 19
16 999 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
828 174 km
4x2
480 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 10d

AutoStratis

11

Gjermani, Nürnberg

ID 199

Mercedes-Benz Actros 2542 Euro5 EEV Klima Retarder MEGA JUMBO  - kamion me perde anësore
 11
16 850 EUR
Çmimi neto

Kamion me perde anësore

2012
823 960 km
6x2
421 hp
Pesha bruto: 25 000 kg

Online: 16d

AutoStratis

11

Gjermani, Nürnberg

ID 213

MAN TGL 7.150 Klima Carrier Supra 850 Diesel+Strom  - furgon frigorifer
 20
9 850 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2011
459 172 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 1
150 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 19d

AutoStratis

11

Gjermani, Nürnberg

ID 160

Trego të gjitha ofertat (79)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te AutoStratis
Mesazhi u dërgua.