AutoStratis
AutoStratis
I besueshëm
10
Më shumë se 10 vjet me Truck1

AutoStratis

Faqja e internetit
www.autostratis.de
Vendndodhja
Gjermani, Nürnberg
Leyher Straße 139, D- 90431 Nürnberg, Germany
Ofertat e fundit
Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 Klima DoKa Unfallfahrzeug  - pick up
 16
3 850 EUR
Çmimi neto

Pick up

2009
119 193 km
143 hp

Online: 1d

AutoStratis

10

Gjermani, Nürnberg

ID 102-A

Ford Ranger 2.5 TDCI 4x4 Klima DoKa Unfallfahrzeug  - furgon shpërndarës me karroceri të hapur
 16
3 850 EUR
Çmimi neto

Furgon shpërndarës me karroceri të hapur

2009
119 193 km
143 hp
Pesha bruto: 2 985 kg

Online: 1d

AutoStratis

10

Gjermani, Nürnberg

ID 102

Fiat Ducato 150 MAXI Automatik Klima Tempomat Navi  - furgon
 19
11 700 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
158 518 km
148 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

AutoStratis

10

Gjermani, Nürnberg

ID 145

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI MAXI Euro 5 Klima Frontschaden  - furgon
 15
7 999 EUR
Çmimi neto

Furgon

2014
416 970 km
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

AutoStratis

10

Gjermani, Nürnberg

ID 129

Iveco Daily 35S13 Euro 5 Maxi 4,3m Koffer Orig.170'tkm  - kamioncine me kontinier
 9
9 850 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2013
170 300 km
126 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1d

AutoStratis

10

Gjermani, Nürnberg

ID 117

Iveco Daily 35S17 Euro5 MAXI Klima Tempom. HA-Luft LBW  - kamioncine me kontinier
 14
11 850 EUR

Kamioncine me kontinier

2014
419 272 km
170 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

AutoStratis

10

Gjermani, Nürnberg

ID 113

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI H+L MAXI Euro5 Klimaanlage  - furgon
 13
10 999 EUR
Çmimi neto

Furgon

2015
203 896 km
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

AutoStratis

10

Gjermani, Nürnberg

ID 120

Iveco Stralis AT440S40 Euro6 Stand+Klima Intarder ADR  - njësia e traktorit
 18
14 850 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

2014
952 083 km
4x2
400 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 5d

AutoStratis

10

Gjermani, Nürnberg

ID 225

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI KURZ Euro5 ThermoKing V-200 AHK  - furgon frigorifer
 15
8 850 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2010
282 359 km
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

AutoStratis

10

Gjermani, Nürnberg

ID 137

Mercedes-Benz Citan 109 CDI Lang Euro5 Klima Tempomat 7-Sitzer  - minibus
 16
9 850 EUR
Çmimi neto

Minibus

2015
109 000 km

Online: 5d

AutoStratis

10

Gjermani, Nürnberg

ID 101

Trego të gjitha ofertat (53)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te AutoStratis
Mesazhi u dërgua.