Auto-Wardenga

Auto-Wardenga

Faqja e internetit
www.auto-wardenga.de
Orari i punës
09:00-17:00 E Hënë - E Premte
09:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Gjermani, Straubing
Alfred-Dick-Strasse 9 94356 Kirchroth, Germany
Ofertat e fundit
Citroën Jumper 140 35 L4 Klima  - furgon shpërndarës me karroceri të hapur
 11
24 900 EUR
Çmimi neto

Furgon shpërndarës me karroceri të hapur

2019
30 km
Dizel
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Dacia Duster TCe 130 2WD GPF Prestige  - veturë
 14
14 118 EUR
Çmimi neto

Veturë

2019
30 km

Online: 9d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Dacia Duster SCe 115 LPG 2WD Comfort  - veturë
 9
13 361 EUR
Çmimi neto

Veturë

2019
10 000 km

Online: 9d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Renault Master 170 L3H2 Neues Modell  - furgon
 15
24 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2020
20 km
Dizel
179 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 13d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Opel Combo Cargo Dynamic L1  - furgon
 11
16 700 EUR
Çmimi neto

Furgon

2019
20 km
Dizel
131 hp
Pesha bruto: 2 000 kg

Online: 29d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Opel Movano 170 L3H2 Navi Sitzheizung Verglast  - furgon
 9
22 900 EUR
Çmimi neto

Furgon

2019
20 km
Dizel
170 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 29d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Opel Movano Doka Pritsche L3H1  - furgon shpërndarës me karroceri të hapur
 14
25 800 EUR
Çmimi neto

Furgon shpërndarës me karroceri të hapur

2020
20 km
Dizel
131 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 3d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Opel Movano 170 10PAL Extra Höhe  - furgon me perde anësore
 12
26 800 EUR
Çmimi neto

Furgon me perde anësore

2019
20 km
Dizel
170 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 3d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Opel Movano 170 8PAL Back Sleeper  - furgon me perde anësore
 16
28 500 EUR
Çmimi neto

Furgon me perde anësore

2019
20 km
Dizel
170 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 6d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Iveco Daily 180 Tiefkühlkoffer 6PAL  - furgon frigorifer
 14
41 900 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

E re
2020
10 km
Dizel
179 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 13d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Trego të gjitha ofertat (44)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Auto-Wardenga
Mesazhi u dërgua.