Auto-Wardenga

Auto-Wardenga

Faqja e internetit
www.auto-wardenga.de
Vendndodhja
Gjermani, Straubing
Alfred-Dick-Strasse 7 94356 Kirchroth, Germany
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Vito 114 Lang Kühlkasten KERSTNER  - furgon frigorifer
 10
34 900 EUR
Çmimi neto

Furgon frigorifer

2019
10 km
136 hp
Pesha bruto: 3 050 kg

Online: 14d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Peugeot Boxer Backwaren Transporter Bäckerei Koffer  - kamioncine me kontinier
 12
28 800 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2019
30 km
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 21d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Mercedes-Benz Sprinter 316 Pritsche-Plane 10PAL  - furgon me perde anësore
 5
31 900 EUR
Çmimi neto

Furgon me perde anësore

2019
20 km
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 27d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Volkswagen Crafter 10PAL Schlafkabine 3m Höhe  - furgon me perde anësore
 7
31 900 EUR
Çmimi neto

Furgon me perde anësore

2019
30 km
177 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 27d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Iveco Daily 180 10PAL Schlafkabine, AHK, Tachograpf  - furgon me perde anësore
 17
33 900 EUR
Çmimi neto

Furgon me perde anësore

2019
20 km
179 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 19d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Peugeot Boxer Koffer mit LBW DHOLLANDIA  - kamioncine me kontinier
 9
32 900 EUR
Çmimi neto

Kamioncine me kontinier

2019
30 km
163 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 3m 11d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Mercedes-Benz Sprinter 519 19+1+1 Neue M3-Regeln fertig/Sofort  - minibus
 12
84 000 EUR
Çmimi neto

Minibus

2019
10 km

Online: 3m 22d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Mercedes-Benz Sprinter 316 9-Sitzer  - minibus
 19
62 900 EUR
Çmimi neto

Minibus

2019
10 km

Online: 4m 12d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Dacia Dokker Express 1.5 dCi Confort Klima Gummiboden  - furgon
 9
11 700 EUR
Çmimi neto

Furgon

2019
20 km
75 hp

Online: 4m 24d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Mercedes-Benz Sprinter 519 19+1+1 Neues Model  - minibus
 10
79 900 EUR
Çmimi neto

Minibus

2019
10 km

Online: 5m 4d

Auto-Wardenga

Gjermani, Straubing

Trego të gjitha ofertat (37)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Auto-Wardenga
Mesazhi u dërgua.