Autopark-A5

Autopark-A5

Faqja e internetit
http://www.autopark-a5.de/
Vendndodhja
Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain
Gottesrain 7, 35325 Mücke, Germany
Ofertat e fundit
Feldbinder KIP 45.3 45.000 Ltr Silo Lebensmittel  - gjysmërimorkio me bot
 7
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me bot për transportimin e siloseve

1995
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 27 700 kg
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 13d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

MAN TGM 15.290 4x2 BL Kran Palfinger Pritsche  - kamion me anë të palosshme
 16
Pyet për çmimin

Kamion me anë të palosshme

2012
362 661 km
4x2
290 hp
Pesha bruto: 15 500 kg

Online: 13d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

Iveco Cursor 190E Absetzkipper  - fadromë ngarkuese
 13
Pyet për çmimin

Fadromë ngarkuese

2002
262 112 km
4x2
310 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 17d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

Jumbo JDQ 60/14/40 6000 Kg 62,5 Kw  - ngarkues anësor
 12
Pyet për çmimin

Ngarkues anësor

2011
13 435 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 6 000 kg

Online: 17d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

Hüffermann HSA 18.70 LS Schlitten Abrollanhänger  - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 9
Pyet për çmimin

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2015
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 14 856 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 21d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

Chereau Kühlkoffer Wechselfahrgestell  - rimorkio frigorifer
 4
Pyet për çmimin

Rimorkio frigorifer

1996

Online: 21d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

Volvo FH 500 Euro 6 Kipphydraulik Voll Leder  - gjysmë-kamion
 20
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2014
535 000 km
4x2
510 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 21d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

Mercedes-Benz Actros 2644 6x4 Klima Tempomat Meiller Kipper  - kamion vetëshkarkues
 7
Pyet për çmimin

Kamion vetëshkarkues

2008
460 021 km
6x4
435 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 21d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

CAT D 250 E Dumber  - shkarkues teleskopik
 1
Pyet për çmimin

Shkarkues teleskopik

1999
12 036 orët

Online: 21d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

Mercedes-Benz CDI 513 Sprinter Pritsche + Plane Euro 5  - furgon me perde anësore
 13
Pyet për çmimin

Furgon me perde anësore

2010
290 491 km
Dizel
129 hp
Pesha bruto: 5 000 kg

Online: 21d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

ID 19/285

Trego të gjitha ofertat (133)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Autopark-A5
Mesazhi u dërgua.