BAFAG  AG

BAFAG AG

phone_iphoneTelefonat+41 448400...
location_onVendndodhjaSwitzerland, Regensdorf
Trockenloostr. 61, CH-8105 Regensdorf, Switzerland
languageFaqja e internetitwww.bafag-trucks.ch

Dërgo mesazhin te BAFAG AG


Privacy policy

Ofertat e fundit

Ofertat e fundit


Kamion mbeturinash Renault Premium 320 6x2
20
Kamion mbeturinash
Renault Premium 320 6x2
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrazhi: 131200 km
Rendimenti i fuqisë: 320 hp
Pyet për çmimin
Online: 1d
Kamion vetëshkarkues MAN TGA 26.430   6x4
20
Kamion vetëshkarkues
MAN TGA 26.430 6x4
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2005
Kilometrazhi: 249900 km
Konfigurimi i aksit: 6x4
Klasa e shkarkimeve: Euro 3
Rendimenti i fuqisë: 430 hp
Pesha bruto: 26000 kg
Pyet për çmimin
Online: 1d
Autobot Volvo FM 410  6x2R
20
Autobot
Volvo FM 410 6x2R
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 558500 km
Konfigurimi i aksit: 6x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 411 hp
Pesha bruto: 26000 kg
27 500  EUR
Çmimi neto
Online: 8d
Autobetoniere Renault C460
20
Autobetoniere
Renault C460
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2014
Kilometrazhi: 115300 km
Rendimenti i fuqisë: 460 hp
Pyet për çmimin
Online: 11d
Kamion me perde anësore Volvo FH 460
20
Kamion me perde anësore
Volvo FH 460
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2013
Kilometrazhi: 802300 km
Konfigurimi i aksit: 4x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 460 hp
Pesha bruto: 18000 kg
Pyet për çmimin
Online: 18d
Fadromë ngarkuese Mercedes-Benz Actros 2548
20
Fadromë ngarkuese
Mercedes-Benz Actros 2548
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 298800 km
Konfigurimi i aksit: 6x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Rendimenti i fuqisë: 480 hp
Pesha bruto: 26000 kg
39 000  EUR
Çmimi neto
Online: 22d
Rimorkio e hapur/ platformë MÖSLEIN | T3
17
Rimorkio e hapur/ platformë
MÖSLEIN | T3
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2011
Pesha bruto: 24000 kg
13 000  EUR
Çmimi neto
Online: 25d
Karroceri e hapur HIAB | 115
17
Karroceri e hapur
HIAB | 115
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2000
15 500  EUR
Çmimi neto
Online: 1m 13d
Gjysmë rimorkio me perde anësore Schwarzmüller SPA 1/Z
17
Gjysmë rimorkio me perde anësore
Schwarzmüller SPA 1/Z
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2000
Pesha bruto: 22000 kg
8 800  EUR
Çmimi neto
Online: 1m 13d
Kamion vetëngarkues Mercedes-Benz Actros 2543
20
Kamion vetëngarkues
Mercedes-Benz Actros 2543
BAFAG AG
Zvicra
Viti i prodhimit: 2000
Kilometrazhi: 640500 km
Konfigurimi i aksit: 6x2
Klasa e shkarkimeve: Euro 3
Rendimenti i fuqisë: 480 hp
Pesha bruto: 26000 kg
18 500  EUR
Çmimi neto
Online: 1m 27d
Rezultate të gjetura: 27
Kërkimi u ruajt!

t1 dealer test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.