BAS Parts
I besueshëm
9
Më shumë se 9 vjet me Truck1

BAS Parts

Telefonat
Faqja e internetit
www.basparts.com/
Vendndodhja
Holandë, Veghel
Mac Arthurweg 2C 5466 AP Veghel, The Netherlands
Ofertat e fundit
VOLVO Control valve 20558087 - pjesë këmbimi
 2
1 050 EUR

Pjesë këmbimi për kamioni

OEM: 20558087, 7420875386, 20875386, 20716316, 22822219, 7422822219, 20875386, 22822219

Online: 1d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0030671_YP

DAF XF106 Intercooler 1909450 - ftohësi i ndërmjetëm
 1
785 EUR

Ftohësi i ndërmjetëm për kamioni

OEM: 1909450, 2123370, 2050841

Online: 1d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0033672

VOLVO FH4 Dakraam glas 21325001 - pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë
 2
395 EUR

Pjesë këmbimi të kabinës/ shasisë për kamioni

OEM: 21325001, 84467873, 84467870, 84467852

Online: 1d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0517994_UP-64349

VOLVO FH4 Front bumper Volvo FH4 82491842 - amortizator
 5
Pyet për çmimin

Amortizator për kamioni

OEM: 82491842, 82907355, 84210168, 82491840, 82907352, 84210166

Online: 1d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000581-64060

VOLVO Volvo AT2612D I-Shift FH3 Volvo AT2612D I-Shift Gearbox 3190398 - kutia e marsheve
 5
3 295 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

2011
OEM: 3190398, 3190484, 3190576, 3170398, 85001701
598 176 km

Online: 2d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000383-64200

VOLVO D13C 500 FH3 Engine Volvo D13C 500 21286046 - motori
 6
5 450 EUR

Motori për kamioni

2010
OEM: 21286046, 22222901, 85001639, 85001718
995 423 km

Online: 2d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000073-17116

DAF Humidity sensor 1926323 - sensor
 2
195 EUR

Sensor për kamioni

OEM: 1926323, 1930332, 2020917, 2119935

Online: 2d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0511635_UP

VOLVO Tacho 85131063 - tahografi
 3
225 EUR

Tahografi për kamioni

OEM: 85131063, 21930329, 7422081534, 7421593391, 85131060, 22081534, 85131049, 22587509, 85131038, 23081611, 3944729, 3944728, 3944727, 3944726, 3171909, 3171908, 3171907, 3171906, 20728036, 20879737, 21089527, 21386622, 21386632, 21593381, 21593391, 21930329,
598 176 km

Online: 2d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0005142_UP-64278

VOLVO Gearshift housing 21024535 - kutia e marsheve
 3
190 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

OEM: 21024535, 21937969, 21024530, 22583045, 20709205, 20567719, 21073025, 21456377, 21937969, 22583045

Online: 2d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID BP0196616_XP-64272

DAF Fueltank DAF 690 Liter 1945569 - serbatori i karburantit
 7
495 EUR

Serbatori i karburantit për kamioni

2015
OEM: 1 945 569

Online: 2d

BAS Parts

9

Holandë, Veghel

ID G0000140-63605

Trego të gjitha ofertat (27 065)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAS Parts
Mesazhi u dërgua.