BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
I besueshëm
12
Më shumë se 12 vjet me Truck1
Galeri

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

Faqja e internetit
www.bauma-gmbh.com
Vendndodhja
Gjermani, Grossenaspe
Am alten Sportplatz 9, D - 24623 Grossenaspe, Germany
Ofertat e fundit
Ahlmann AS 18 T (12001192) - fadromë me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

1995
6 820 orët
Pesha neto: 14 500 kg
152 hp

Online: 1d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Gjermani, Grossenaspe

ID 12001192

Ahlmann AS 18 T (12001193) - fadromë me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

1995
4 676 orët
Pesha neto: 14 500 kg
152 hp

Online: 1d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Gjermani, Grossenaspe

ID 12001193

Ahlmann AS 18 T (12001190) - fadromë me goma
 20
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

1992
6 020 orët
Pesha neto: 14 500 kg
152 hp

Online: 1d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Gjermani, Grossenaspe

ID 12001190

Volvo L 120 H (12001182) - fadromë me goma
 4
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2016
10 342 orët
Pesha neto: 21 600 kg
375 hp

Online: 1m 3d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Gjermani, Grossenaspe

ID 12001182

Merlo Roto 30.13 EV - fadromë
 8
Pyet për çmimin

Fadromë

1997
9 198 orët
Pesha neto: 12 800 kg
114 hp

Online: 1m 3d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Gjermani, Grossenaspe

ID 12001174

Volvo L 90 H (12001220) - fadromë me goma
 1
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2017
4 500 orët
Pesha neto: 17 300 kg
186 hp

Online: 2m 10d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Gjermani, Grossenaspe

ID 12001220

Volvo L 90 H (12001164) - fadromë me goma
 1
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2019
Pesha neto: 17 300 kg
186 hp

Online: 2m 10d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Gjermani, Grossenaspe

ID 12001164

Volvo L 150 G (12001221) - fadromë me goma
 4
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2013
9 500 orët
Pesha neto: 26 100 kg

Online: 2m 10d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Gjermani, Grossenaspe

ID 12001221

Volvo L 70 E (12001205) - fadromë me goma
 19
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2005
22 889 orët
Pesha neto: 14 300 kg
152 hp

Online: 3m 20d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Gjermani, Grossenaspe

ID 12001205

Volvo L 70 H (12000878) - fadromë me goma
 1
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

2018
823 orët
Pesha neto: 15 500 kg
173 hp

Online: 3m 20d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

12

Gjermani, Grossenaspe

ID 12000878

Trego të gjitha ofertat (99)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
Mesazhi u dërgua.