KÖNIG Baumaschinen
KÖNIG Baumaschinen
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1

KÖNIG Baumaschinen

Telefonat
Faqja e internetit
www.baumaschinen-koenig.de
Vendndodhja
Gjermani, D-34414 Warburg
Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany
Personat e kontaktit
Maria Elisabeth König
Deutsch, English
Ofertat e fundit
OMS OMS IS43 - vegël makinerie
 1
Pyet për çmimin

Vegël makinerie

2007

Online: 1m 15d

KÖNIG Baumaschinen

Gjermani, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany

Lufttechnik LUFTTECHNIK Reinluftfilteranlage und Ventilator nach ATEX / Clean air filter system and fan according to ATEX - vegël makinerie
 4
Pyet për çmimin

Vegël makinerie

2013

Online: 2m 18d

KÖNIG Baumaschinen

Gjermani, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany

Svedala H2000 - gurëthyesi
 1
Pyet për çmimin

Gurëthyesi

1994

Online: 2m 18d

KÖNIG Baumaschinen

Gjermani, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany

SVEDALA 500 x 250 mm - gurëthyesi
 1
Pyet për çmimin

Gurëthyesi

Online: 2m 25d

KÖNIG Baumaschinen

Gjermani, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany

Rexroth Axial Kolben Pumpen/Axial Piston pumps - vegël makinerie
 2
Pyet për çmimin

Vegël makinerie

Online: 2m 25d

KÖNIG Baumaschinen

Gjermani, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany

Siebtechnik V20/48/IL - makinë sitëse
 1
Pyet për çmimin

Makinë sitëse

1973

Online: 2m 25d

KÖNIG Baumaschinen

Gjermani, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany

Siebtechnik V-C 15/30/LL - makinë sitëse
 2
Pyet për çmimin

Makinë sitëse

2009

Online: 2m 25d

KÖNIG Baumaschinen

Gjermani, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany

HAZEMAG AP4 Breit/wide - gurëthyesi
 1
Pyet për çmimin

Gurëthyesi

Online: 2m 25d

KÖNIG Baumaschinen

Gjermani, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany

HAZEMAG NOVOROTOR Typ II-650-750 - gurëthyesi
 2
Pyet për çmimin

Gurëthyesi

1970

Online: 2m 25d

KÖNIG Baumaschinen

Gjermani, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany

Symons 4.25 - gurëthyesi
 1
Pyet për çmimin

Gurëthyesi

Online: 2m 25d

KÖNIG Baumaschinen

Gjermani, Am Waldwinkel 2 D-34414 Warburg, Germany

Trego të gjitha ofertat (12)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te KÖNIG Baumaschinen
Mesazhi u dërgua.