BlackForxx GmbH

BlackForxx GmbH

Telefonat
Faqja e internetit
www.blackforxx.de
Vendndodhja
Gjermani, D-28816 Stuhr
Harpstedter Straße 85, D-28816 Stuhr, Germany
Personat e kontaktit
Jakob Brozmann
Български, Deutsch, English
Marco Toscano
Deutsch, English, Italiano
Benedikt Bils
Deutsch, English
Kinga Wawryszuk
Deutsch, English, Polski
Ofertat e fundit
Still RX20-166115958  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2014
Elektro
5 830 orët
Lartësia e ngritjes: 3 070 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1orë 24min

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX70-356117585  - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 4
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2012
Dizel
6 538 orët
Lartësia e ngritjes: 3 520 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 1orë 24min

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-20P/BATT.NEU5755533  - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 3
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2013
Elektro
5 784 orët
Lartësia e ngritjes: 4 465 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 1orë 24min

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still FM-X206121874  - pirun ritërheqës
 4
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2010
Elektro
8 053 orët
Lartësia e ngritjes: 9 240 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 1orë 24min

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still R07-25L6020877  - traktor rimorkimi
 4
Pyet për çmimin

Traktor rimorkimi

2013
Elektro
10 165 orët
Kapaciteti ngritës: 300 kg

Online: 1orë 24min

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX60-356111154  - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 4
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2014
Elektro
8 795 orët
Lartësia e ngritjes: 5 080 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 1orë 24min

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still FM-X146116276  - pirun ritërheqës
 4
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2015
Elektro
5 707 orët
Lartësia e ngritjes: 8 040 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1orë 24min

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still FM-X146117928  - pirun ritërheqës
 4
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2008
Elektro
3 502 orët
Lartësia e ngritjes: 7 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1orë 24min

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still FM-X146117935  - pirun ritërheqës
 4
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2014
Elektro
2 425 orët
Lartësia e ngritjes: 8 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1orë 24min

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still FM-X146117969  - pirun ritërheqës
 4
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2009
Elektro
17 202 orët
Lartësia e ngritjes: 9 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1orë 24min

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Trego të gjitha ofertat (1 766)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BlackForxx GmbH
Mesazhi u dërgua.