BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP
BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP
Më shumë se 2 vjet me Truck1

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Telefonat
Vendndodhja
Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie
Ul. Ostrowska 94B 63-460 Skalmierzyce Wielkopolskie, Poland
Ofertat e fundit
Boro NOWA LAWETA Merkury MAX 8,50m ! - makineritë e tjera
 5
4 131.65 EUR

Makineritë e tjera

E re
2019

Online: 18orë 57min

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie

Boro LAWETA SZWAJCARKA 5x2.1m DMC 2.7T - rimorkio autotransportuese
 5
1 836.29 EUR

Rimorkio autotransportuese

E re
2019

Online: 7d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie

Niewiadów Furgon F2730HTD z trapem i drzwiami bocznymi - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 8
3 038.62 EUR

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

E re
2020
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 985 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Online: 7d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie

Niewiadów Furgon F1336HD z trapem, drzwiami bocznymi i oknem z przodu - rimorkio me vagonetë të mbyllur
 5
2 601.41 EUR

Rimorkio me vagonetë të mbyllur

E re
2020
1-aks
Ngarkesa e dobishme: 720 kg
Pesha bruto: 1 300 kg

Online: 7d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie

Boro NOWA LAWETA NA DWA AUTA 8m DMC 3500kg! - rimorkio autotransportuese
 7
3 126.07 EUR

Rimorkio autotransportuese

E re
2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 600 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 2m 6d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie

Boro LAWETA SZWAJCARKA 5x2.1m DMC 3000 kg - rimorkio autotransportuese
 6
2 054.9 EUR

Rimorkio autotransportuese

E re
2019

Online: 2m 20d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie

Wiola LAWETA UCHYLNA L30G45P 4.50M 3T + SKLEJKA! - rimorkio autotransportuese
 2
3 284.77 EUR

Rimorkio autotransportuese

E re
2019
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 300 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 4m 30d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie

Wiola Nowa przyczepa KABLOWA ! Pod bęben (240cm)! - rimorkio
 4
2 885.38 EUR

Rimorkio

E re
2019
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 150 kg
Pesha bruto: 2 700 kg

Online: 4m 30d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie

Wiola Przyczepa POD MINIKOPARKĘ, WALEC ! B3030, 3T - rimorkio
 2
2 306.29 EUR

Rimorkio

E re
2019
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 2 315 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Online: 4m 30d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie

Wiola Nowa laweta UCHYLNA - L25G45P 4.50M 2700 KG! - rimorkio autotransportuese
 2
2 948.34 EUR

Rimorkio autotransportuese

E re
2019
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 1 870 kg
Pesha bruto: 2 500 kg

Online: 5m 18d

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Poloni, Skalmierzyce Wielkopolskie

Trego të gjitha ofertat (76)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP
Mesazhi u dërgua.