Boss Machinery BV

Boss Machinery BV

Telefonat
Faqja e internetit
www.bossmachinery.nl
Vendndodhja
Holandë, Veldhoven
Eindhovensebaan 3, 5505 JA Veldhoven, The Netherlands
Ofertat e fundit
Case 770 EX Magnum-SS Unused  - fadromë me shkarkim nga prapa
 15
35 500 EUR
Çmimi neto

Fadromë me shkarkim nga prapa

2020
5 orët

Online: 17orë 49min

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID 770EX

Metso LT96 Low hours crusher  - makineritë e tjera
 15
99 500 EUR
Çmimi neto

Makineritë e tjera

2013

Online: 17orë 49min

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID BM3290

Scania P114G 4x2 380 Bitumen sprayer / euro 3  - makineritë e tjera
 15
27 500 EUR
Çmimi neto

Makineritë e tjera

2001

Online: 17orë 49min

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID BM3277

CAT 336E LH Hybrid / Dutch machine  - ekskavator me zinxhirë
 15
80 500 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2012
10 323 orët

Online: 3d

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID 336EL

CAT 336DL Good working condition  - ekskavator me zinxhirë
 14
62 500 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2010
9 841 orët

Online: 3d

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID 3287

Case 770 EX Magnum-SS Unused  - fadromë me shkarkim nga prapa
 15
35 500 EUR
Çmimi neto

Fadromë me shkarkim nga prapa

2020
5 orët

Online: 3d

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID 770 EXM

MAN TGX41.540  - gjysmë-kamion
 15
31 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2013
393 835 km
540 hp

Online: 3d

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID BM3304

Hyundai Robex 210 LC-7A Top condition / CE  - ekskavator me zinxhirë
 15
52 500 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

2016
3 608 orët

Online: 3d

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID BM3288

Doll T3E-0S3F 3 axle / low bed  - gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët
 15
49 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me plan ngarkimi të ulët

2013
Ngarkesa e dobishme: 35 700 kg

Online: 3d

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID BM3305

CAT CS66B incl Padfoot set (removable)  - ngjeshës
 15
77 400 EUR
Çmimi neto

Ngjeshës

2018
540 orët

Online: 7d

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID BR0117

Trego të gjitha ofertat (127)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Boss Machinery BV
Mesazhi u dërgua.