Braem N.V.
I besueshëm
9
Më shumë se 9 vjet me Truck1
Galeri

Braem N.V.

Faqja e internetit
www.braem.com
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
08:00-12:00 E Shtunë
Vendndodhja
Belgjikë, Handzame
Handzaamse Nieuwstraat 7, BE-8610 Handzame, Belgium
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz G85/6-6/6.7-07.73 MPS - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve

2010
531 916 km

Online: 3d

Braem N.V.

9

Belgjikë, Handzame

ID B200152

ZF 12AS2131DD+INT3 - kutia e marsheve
 5
2 950 EUR
Çmimi neto

Kutia e marsheve

2012
685 000 km

Online: 3d

Braem N.V.

9

Belgjikë, Handzame

ID B200126

Mercedes-Benz OM924LA EURO5 220PS - motori
 4
Pyet për çmimin

Motori

2010
531 916 km

Online: 3d

Braem N.V.

9

Belgjikë, Handzame

ID M200115

Mercedes-Benz G211-12KL MP4 OM470 - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve

2014
433 111 km

Online: 3d

Braem N.V.

9

Belgjikë, Handzame

ID B200155

Mercedes-Benz G211-12KL MP3 +VOITH - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve

2013
518 018 km

Online: 3d

Braem N.V.

9

Belgjikë, Handzame

ID B200163

ZF 16S2220 OD HGS - kutia e marsheve
 5
Pyet për çmimin

Kutia e marsheve

2005

Online: 3d

Braem N.V.

9

Belgjikë, Handzame

ID B200121

MAN HY-0925-00 37/12 - aksi i pasmë
 3
Pyet për çmimin

Aksi i pasmë

2007

Online: 3d

Braem N.V.

9

Belgjikë, Handzame

ID A200087

Mercedes-Benz HL4/011DCLS-11 43/9 - aksi i pasmë
 3
Pyet për çmimin

Aksi i pasmë

2010

Online: 3d

Braem N.V.

9

Belgjikë, Handzame

ID A200093

Mercedes-Benz R440-13A/C22.5 41/15 - aksi i pasmë
 3
Pyet për çmimin

Aksi i pasmë

2014

Online: 3d

Braem N.V.

9

Belgjikë, Handzame

ID A200094

MAN HPD-1353-02 28/21 IP=3.0 - aksi i pasmë
 4
Pyet për çmimin

Aksi i pasmë

2009

Online: 3d

Braem N.V.

9

Belgjikë, Handzame

ID A190140

Trego të gjitha ofertat (492)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Braem N.V.
Mesazhi u dërgua.