BRC Autocenter nga Lituani, ads tanishme
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë
BRC Autocenter

BRC Autocenter

 Leasing
 Qira
 Dorëzim
 Zhdoganimi
 Riparimi dhe shërbimi
Vlerësim
4.0 690 komente
Orari i punës
09:00-18:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Lituani, Vilniaus
Senasis Ukmerges kelias 18, 14180 Vilnius, Lithuania
BRC Trucks Vilnius
Lituani
Savanorių pr. 247
Personat e kontaktit
Simonas Gaidys
English, Lietuvių, Русский
Martynas Slovikas
Deutsch, English, Lietuvių, Русский
Ofertat e fundit
MERCEDES-BENZ Actros - gjysmë-kamion
 20
36 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
835 231 km
4x2
415 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 845762

MAN TGL - kamion me tendë
 20
14 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me tendë

2010
769 000 km
4x2
217 hp
Pesha bruto: 11 990 kg

Botuar: 5d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 845599

MAN TGX - gjysmë-kamion
 20
21 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2013
1 077 262 km
4x2
434 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 8d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 845560

CATERPILLAR AP655F - shtrues asfalti
 20
165 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Shtrues asfalti

2016
2 750 orët
172 hp

Botuar: 10d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 845486

MERCEDES-BENZ 1824 - kamion mbeturinash
 20
8 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion mbeturinash

2007
648 957 km
234 hp

Botuar: 12d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 845388

MAN TGM - autotransportues
 20
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autotransportues

2008
542 000 km
4x2
235 hp
Pesha bruto: 15 500 kg

Botuar: 12d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 844031

MERCEDES-BENZ Actros - kamion mbeturinash
 20
16 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion mbeturinash

2008
378 403 km
314 hp

Botuar: 12d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 845441

HYUNDAI R60CR-9A - miniekskavator
 20
37 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Miniekskavator

2015
4 200 orët
64 hp

Botuar: 24d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 845235

MAN TGX - gjysmë-kamion
 20
24 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2015
784 800 km
4x2
434 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 24d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 845180

IVECO Stralis - gjysmë-kamion
 18
32 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
629 100 km
4x2
452 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 24d

BRC Autocenter

10

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 845178

Trego të gjitha ofertat (91)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te BRC Autocenter
Mesazhi u dërgua.
t1 old