Britannia Export Consultants Limited

Britannia Export Consultants Limited

Faqja e internetit
https://www.britanniaexport.com
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
08:00-13:00 E Shtunë
Vendndodhja
Mbretëria e Bashkuar, STONDON MASSEY
10 Western Road Romford RM1 3JT
Britannia Export Consultants Ltd
Portugali
Rua Direita nr 51 2665 - 053 Enxara do Bispo
Personat e kontaktit
Da Costa
English, Español, Português
Ofertat e fundit
TOYOTA Dyna 300 14B 3.6 diesel left hand drive 7.5 ton - kamion vetëshkarkues
 20
8 750 EUR

Kamion vetëshkarkues

1989
353 735 km
4x2
100 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 820 kg
Pesha bruto: 7 500 kg

Online: 18orë 19min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

 RENAULT 385 + B18 manual - motori
 20
3 750 EUR

Motori për kamioni

1995
Për modele: 1

Online: 18orë 19min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

TOYOTA Dyna BU30 / 300 left hand drive 3.0 diesel 5.5 ton - kamion bagëtish
 20
4 100 EUR

Kamion bagëtish

1983
310 393 km
4x2
76 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 700 kg
Pesha bruto: 5 500 kg

Online: 18orë 19min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

TRAILOR Tri axle on springs with twist locks for containers - gjysmërimorkio me platformë
 20
5 500 EUR

Gjysmërimorkio me platformë

1987
3-aks
Pesha bruto: 33 725 kg

Online: 18orë 19min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

TOYOTA Dyna 150 left hand drive 2L engine 3.5 ton - pick up
 20
3 500 EUR

Pick up

1990
285 102 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
79 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 700 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 18orë 19min

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

 VOLVO TD61 GC 6 cylinder - motori
 18
1 650 EUR

Motori për kamioni

1993
Për modele: 1

Online: 2d

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

MERCEDES-BENZ 1320 Intercooler left hand drive OM366LA 3 way - kamion vetëshkarkues
 20
9 000 EUR

Kamion vetëshkarkues

1987
297 425 km
4x2
200 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 350 kg
Pesha bruto: 13 000 kg

Online: 2d

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

 EATON 6 speed manual - kutia e marsheve
 18
1 050 EUR

Kutia e marsheve për kamioni

1993
Për modele: 1

Online: 2d

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

SCANIA R 124 L 420 left hand drive manual retarder air con - gjysmë-kamion
 20
5 500 EUR

Gjysmë-kamion

1999
562 662 km
4x2
420 hp
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 2d

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

MERCEDES-BENZ 1217 left hand drive 12 ton OM366 - kamion me perde anësore
 20
5 900 EUR

Kamion me perde anësore

1994
804 954 km
4x2
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 000 kg
Pesha bruto: 12 000 kg

Online: 2d

Britannia Export Consultants Limited

Portugali, Enxara do Bispo

Trego të gjitha ofertat (39)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Britannia Export Consultants Limited
Mesazhi u dërgua.