BRÜGGEN SWAP-STORE nga Gjermani, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

BRÜGGEN SWAP-STORE

Aktivitetet
Leasing, Qira, Riparimi dhe shërbimi
Vendndodhja
Gjermani, Oelde
Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:19:10
Personat e kontaktit
person
Irina Tomsin
Deutsch, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1
Ofertat më të mira
Krone - Heck Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Krone - Heck Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Krone - Heck Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Krone - Heck Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Krone - Heck Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
201516000 kg3300 kg12700 kg
Gjermani, Oelde
emailKontakto shitësin
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
202016000 kg3300 kg12700 kg
Gjermani, Oelde
emailKontakto shitësin
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5

5 950EUR

201616000 kg2860 kg13140 kg
Gjermani, Oelde
emailKontakto shitësin
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5

6 450EUR

201816000 kg3250 kg12750 kg
Gjermani, Oelde
emailKontakto shitësin
Ofertat e fundit
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Krone -

201116000 kg2760 kg13240 kg
Gjermani, Oelde
Botuar: 12dNumri i referencës G0114377

2 750EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 279 224 ALL
 • ≈ 2 970 USD
star
201116000 kg2760 kg13240 kg
Gjermani, Oelde
emailKontakto shitësin
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor

200716000 kg2880 kg13120 kg
Gjermani, Oelde
Botuar: 13dNumri i referencës G0115058

6 525EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 662 522 ALL
 • ≈ 7 047 USD
star
200716000 kg2880 kg13120 kg
Gjermani, Oelde
emailKontakto shitësin
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Krone - - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Krone -

201116000 kg3360 kg12640 kg
Gjermani, Oelde
Botuar: 13dNumri i referencës G0116233

2 750EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 279 224 ALL
 • ≈ 2 970 USD
star
201116000 kg3360 kg12640 kg
Gjermani, Oelde
emailKontakto shitësin
Krone - Heck mit Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 1
Krone - Heck mit Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 2
Krone - Heck mit Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 3
Krone - Heck mit Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 4
Krone - Heck mit Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Krone - Heck mit Portaltüren

201316000 kg2880 kg13120 kg
Gjermani, Oelde
Botuar: 13dNumri i referencës G0113226

8 375EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 850 364 ALL
 • ≈ 9 046 USD
star
201316000 kg2880 kg13120 kg
Gjermani, Oelde
emailKontakto shitësin
Krone - Heck mit Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 1
Krone - Heck mit Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 2
Krone - Heck mit Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 3
Krone - Heck mit Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 4
Krone - Heck mit Portaltüren - Karroceri e ndërrueshme me perde anësore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Krone - Heck mit Portaltüren

200616000 kg3240 kg12760 kg
Gjermani, Oelde
Botuar: 14dNumri i referencës G0120155_1

1 625EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 164 996 ALL
 • ≈ 1 755 USD
star
200616000 kg3240 kg12760 kg
Gjermani, Oelde
emailKontakto shitësin
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 1
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 2
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 3
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 4
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - Karroceri - vagonetë e ndërrueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor

201516000 kg2880 kg13120 kg
Gjermani, Oelde
Botuar: 14dNumri i referencës G0106535

8 675EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 880 824 ALL
 • ≈ 9 370 USD
star
201516000 kg2880 kg13120 kg
Gjermani, Oelde
emailKontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(48)
t1 test dealer - BRÜGGEN SWAP-STORE
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.