Bus Trade Center Stockholm AB
Bus Trade Center Stockholm AB
I besueshëm
14
Më shumë se 14 vjet me Truck1

Bus Trade Center Stockholm AB

Vendndodhja
Suedi, Järfälla
Girovägen 1, 175 62 Järfälla, Sweden
Ofertat e fundit
Volvo CARRUS 9700HD B12B - autobus urban
 1
19 500 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2004
1 400 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 49

Online: 8d

Bus Trade Center Stockholm AB

14

Suedi, Sweden

ID 73807

Volvo CARRUS 9700H B12B - autobus urban
 5
19 500 EUR
Çmimi neto

Autobus urban

2003
500 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 49 +1

Online: 8d

Bus Trade Center Stockholm AB

14

Suedi, Sweden

ID 73808

Setra 416 UL - autobus suburban
 1
35 000 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2010
650 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 51

Online: 14d

Bus Trade Center Stockholm AB

14

Suedi, Sweden

ID 73799

SOLARIS URBINO 15LE CNG WITH SPARE PARTS - autobus suburban
 5
15 000 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2010
750 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 50

Online: 24d

Bus Trade Center Stockholm AB

14

Suedi, Sweden, Stockholm

ID 73791

Mercedes-Benz SPRINTER 516 CDI - minibus
 5
14 500 EUR
Çmimi neto

Minibus, furgon pasagjerësh

2011
400 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 19

Online: 24d

Bus Trade Center Stockholm AB

14

Suedi, Sweden, Stockholm

ID 73790

SOLARIS URBINO 15 LE CNG EEV + SPARE PARTS // 19 PCS - autobus suburban
 5
15 000 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2010
700 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 50

Online: 28d

Bus Trade Center Stockholm AB

14

Suedi, Sweden, Stockholm

ID 73787

Volvo 8700LE B12BLE // 20 UNITS - autobus suburban
 5
Pyet për çmimin

Autobus suburban

2010
850 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 48

Online: 1m 7d

Bus Trade Center Stockholm AB

14

Suedi, Sweden, Stockholm

ID 73762

Scania OmniLink CL94UB - autobus qyteti
 5
5 000 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2006
1 050 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 35

Online: 1m 12d

Bus Trade Center Stockholm AB

14

Suedi, Sweden, Stockholm

ID 73753

Scania OmniLink II CK320 UB - autobus qyteti
 1
29 500 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

2012
750 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 33

Online: 1m 18d

Bus Trade Center Stockholm AB

14

Suedi, Sweden

ID 73736

SOLARIS URBINO 15 LE CNG EEV + SPARE PARTS // 19 PCS - autobus suburban
 5
15 000 EUR
Çmimi neto

Autobus suburban

2010
750 000 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 50

Online: 1m 18d

Bus Trade Center Stockholm AB

14

Suedi, Sweden, Stockholm

ID 73740

Trego të gjitha ofertat (37)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Bus Trade Center Stockholm AB
Mesazhi u dërgua.