CADI Parts s.r.l. nga Itali, 493 ads tanishme

CADI Parts s.r.l.

Vendndodhja
Itali, Firenze
Via delle Cantine, 27 50041 Calenzano - FirenzeTuscany - Italy
Shih hartën
Orari i punës
08:30-19:00E Hënë - E Premte
08:30-12:30E Shtunë
Ora lokale e shitësit:19:07
Personat e kontaktit
Gabriele Casati
English, Italiano
Nino Di Pietro
English, Italiano

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
5 Më shumë se 5 vjet me Truck1
4.8
6 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
MAN D2066 / D2676 - NUDA / COMPLETA DI VALVOLE  MAN - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 1
MAN D2066 / D2676 - NUDA / COMPLETA DI VALVOLE  MAN - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 2
MAN D2066 / D2676 - NUDA / COMPLETA DI VALVOLE  MAN - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 3
MAN D2066 / D2676 - NUDA / COMPLETA DI VALVOLE  MAN - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 4
MAN D2066 / D2676 - NUDA / COMPLETA DI VALVOLE  MAN - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 5
I pershtatshem per modele: MANZëvendëson OEM: 51031006423 / 51031006151 / 51031006211 / 51031006286 / 51031006314 / 51031006357 / 51031006331 / 51031006332 / 51031006424 / 51031006281 / 51031006292 / 51031006369 / 51031006409 / 51031006425 / 51031006408 / 51031006315 / 51031006287 / 51031006252 / 51031006210 / 51031006171 / 51031006149 / 51031006081 / 51031006329 / 51031006328 / 51031006040 / 51031006060 / 51031006077 / 51031006079 / 51031006170 / 51031006426 / 51031006289 / 51031006420 / 51031006358 / 51031006508 / 51031006185 / 51031006195 / 51031006299 / 51031006410 / 51031006427 / 51031006468, D2066 D2676 TESTA
Itali
MAN D2676 - EURO 6 - 70HZ D2676  MAN - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 1
MAN D2676 - EURO 6 - 70HZ D2676  MAN - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 2
MAN D2676 - EURO 6 - 70HZ D2676  MAN - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 3
MAN D2676 - EURO 6 - 70HZ D2676  MAN - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 4
MAN D2676 - EURO 6 - 70HZ D2676  MAN - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 5
I pershtatshem per modele: MANZëvendëson OEM: MAN 51031006162, D2676
Itali
MAN D0836LFL03 - Motori për Kamioni: foto 1
MAN D0836LFL03 - Motori për Kamioni: foto 2
MAN D0836LFL03 - Motori për Kamioni: foto 3
MAN D0836LFL03 - Motori për Kamioni: foto 4
MAN D0836LFL03 - Motori për Kamioni: foto 5
Pyet për çmimin
Kërkoni informacion
Itali
DAF MX340 - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 1
DAF MX340 - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 2
DAF MX340 - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 3
DAF MX340 - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 4
DAF MX340 - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 5
Pyet për çmimin
Zëvendëson OEM: MX340
Itali
Ofertat e fundit
MAN D2676 LOH31 - 480CV - Motori për Autobus: foto 1
MAN D2676 LOH31 - 480CV - Motori për Autobus: foto 2
MAN D2676 LOH31 - 480CV - Motori për Autobus: foto 3
MAN D2676 LOH31 - 480CV - Motori për Autobus: foto 4
MAN D2676 LOH31 - 480CV - Motori për Autobus: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

MAN D2676 LOH31 - 480CV

Motori për Autobus
Itali, Calenzano (FI)
Botuar: 16d
Pyet për çmimin
Itali, Calenzano (FI)
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz OM501LA.E3A/1 - Variante 941.991 - Motori për Kamioni: foto 1
Mercedes-Benz OM501LA.E3A/1 - Variante 941.991 - Motori për Kamioni: foto 2
Mercedes-Benz OM501LA.E3A/1 - Variante 941.991 - Motori për Kamioni: foto 3
Mercedes-Benz OM501LA.E3A/1 - Variante 941.991 - Motori për Kamioni: foto 4

Mercedes-Benz OM501LA.E3A/1 - Variante 941.991

Motori për Kamioni
Itali, Calenzano (FI)
Botuar: 16d
Pyet për çmimin
Itali, Calenzano (FI)
Kontakto shitësin
- Blloku i cilindrit për Kamioni: foto 1
- Blloku i cilindrit për Kamioni: foto 2
- Blloku i cilindrit për Kamioni: foto 3
- Blloku i cilindrit për Kamioni: foto 4
- Blloku i cilindrit për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Blloku i cilindrit për Kamioni

Itali, Calenzano (FI)
Botuar: 16d
Pyet për çmimin
Itali, Calenzano (FI)
Kontakto shitësin
MAN D2866 - D2876 - 4V D2866 D2876 4V - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 1
MAN D2866 - D2876 - 4V D2866 D2876 4V - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 2
MAN D2866 - D2876 - 4V D2866 D2876 4V - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 3
MAN D2866 - D2876 - 4V D2866 D2876 4V - Koka e cilindrit për Kamioni: foto 4

MAN D2866 - D2876 - 4V D2866 D2876 4V

Koka e cilindrit për Kamioni
Zëvendëson OEM: 51031006053 - 51031016824, D2866 D2876 4V
Itali, Calenzano (FI)
Botuar: 16d
Pyet për çmimin
Zëvendëson OEM: 51031006053 - 51031016824, D2866 D2876 4V
Itali, Calenzano (FI)
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz MOTORE OM906HLA.II/2 - VAR. 906.930 A 9064464040  Mercedes-Benz - ECU për Kamioni: foto 1
Mercedes-Benz MOTORE OM906HLA.II/2 - VAR. 906.930 A 9064464040  Mercedes-Benz - ECU për Kamioni: foto 2
Mercedes-Benz MOTORE OM906HLA.II/2 - VAR. 906.930 A 9064464040  Mercedes-Benz - ECU për Kamioni: foto 3
Mercedes-Benz MOTORE OM906HLA.II/2 - VAR. 906.930 A 9064464040  Mercedes-Benz - ECU për Kamioni: foto 4

Mercedes-Benz MOTORE OM906HLA.II/2 - VAR. 906.930 A 9064464040 Mercedes-Benz

ECU për Kamioni
I pershtatshem per modele: Mercedes-BenzZëvendëson OEM: A 9064464040, OM906HLA 906.930
Itali, Calenzano (FI)
Botuar: 16d
Pyet për çmimin
I pershtatshem per modele: Mercedes-BenzZëvendëson OEM: A 9064464040, OM906HLA 906.930
Itali, Calenzano (FI)
Kontakto shitësin
MAN - MOTORE D2865 - Blloku i cilindrit për Kamioni: foto 1
MAN - MOTORE D2865 - Blloku i cilindrit për Kamioni: foto 2
MAN - MOTORE D2865 - Blloku i cilindrit për Kamioni: foto 3
MAN - MOTORE D2865 - Blloku i cilindrit për Kamioni: foto 4
MAN - MOTORE D2865 - Blloku i cilindrit për Kamioni: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

MAN - MOTORE D2865

Blloku i cilindrit për Kamioni
Zëvendëson OEM: D2865 D2865LOH BUS D2865LF TRUCK SHORT SHORTBLOCK
Itali, Calenzano (FI)
Botuar: 16d
Pyet për çmimin
Zëvendëson OEM: D2865 D2865LOH BUS D2865LF TRUCK SHORT SHORTBLOCK
Itali, Calenzano (FI)
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(493)
t1 test dealer - CADI Parts s.r.l.
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.