CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Faqja e internetit
www.capmeurope.com
Orari i punës
08:00-18:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Francë, Senlis
Avenue Etienne 16,Audibert - ZI, 60300 SENLIS , France
Personat e kontaktit
Geoffroy de LACOTTE
English, Español, Français
Ofertat e fundit
Caterpillar NSR16N - stivosës
 12
Pyet për çmimin

Stivosës

2013
2 916 orët
Lartësia e ngritjes: 5 400 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Francë, Senlis

ID 15540

Bolzoni KS25YKA - kokë
 12
Pyet për çmimin

Kokë për pajisje për trajtimin e materialeve

2010

Online: 1d

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Francë, Senlis

ID 15869

Fenwick H120 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 16
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2002
Dizel
10 604 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 12 000 kg

Online: 3d

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Francë, Senlis

ID 15885

Still RX50-15 - ngarkues me pirun
 9
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2005
Elektro
6 165 orët
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 3d

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Francë, Senlis

ID 15589

Hyster R25 - pirun ritërheqës
 14
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2013
6 553 orët
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 3d

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Francë, Senlis

ID 15985

Hangcha CDD16-AEC1 - stivosës
 1
Pyet për çmimin

Stivosës

E re
2019
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Francë, Senlis

ID N6950

Caterpillar EP25K-PAC - ngarkues me pirun
 16
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2011
Elektro
8 967 orët
Lartësia e ngritjes: 4 710 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 3d

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Francë, Senlis

ID 14674

Hyster H12.00XM - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 1
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2013
Dizel
2 145 orët
Lartësia e ngritjes: 3 750 mm
Kapaciteti ngritës: 12 000 kg

Online: 3d

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Francë, Senlis

ID 16034

Caterpillar NSR16N - stivosës
 7
Pyet për çmimin

Stivosës

2009
3 404 orët
Lartësia e ngritjes: 5 400 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Francë, Senlis

ID 11022

Caterpillar EP20K-PAC - ngarkues me pirun
 10
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2004
Elektro
13 570 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 3d

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Francë, Senlis

ID 15698

Trego të gjitha ofertat (952)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte
Mesazhi u dërgua.