Schmitz Cargobull Danmark A/S nga Danimarkë, 50 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Schmitz Cargobull Danmark A/S

Vendndodhja
Danimarkë, Padborg
Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:12:26
Personat e kontaktit
Herr Jacob Viereck
Dansk, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1
S Schmitz Cargobull shitës i autorizuar
4.6
44 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike: foto 1
SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike: foto 2
SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike: foto 3
SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike: foto 4
SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck - Gjysmë rimorkio izotermike: foto 5
20183-aks
Danimarkë, Padborg
Kontakto shitësin
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
20173-aks
Danimarkë, Padborg
Kontakto shitësin
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
20173-aks
Danimarkë, Padborg
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme
20183-aks
Danimarkë, Padborg
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
SCHMITZ Curtainsider Standard - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

SCHMITZ Curtainsider Standard

Gjysmë rimorkio me tendë
20173-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Botuar: 8dNumri i referencës 5472314

13 450,4EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 362 861,6 ALL
 • ≈ 14 406,69 USD
20173-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

SCHMITZ Curtainsider Standard

Gjysmë rimorkio me tendë
20153-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Botuar: 10dNumri i referencës 5458964

11 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 165 272 ALL
 • ≈ 12 317 USD
20153-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Kontakto shitësin
SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 1
SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 2
SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 3
SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 4
SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift - Gjysmë rimorkio me tendë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

SCHMITZ Curtainsider Standard Taillift

Gjysmë rimorkio me tendë
20193-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Botuar: 18dNumri i referencës 5475545

15 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 570 584 ALL
 • ≈ 16 602 USD
20193-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

KRONE Curtainsider Coil

Gjysmë rimorkio me tendë
20163-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Botuar: 18dNumri i referencës 5472681

8 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 891 686 ALL
 • ≈ 9 425 USD
20163-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

SCHMITZ Reefer Standard Double deck

Gjysmë rimorkio izotermike
20183-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Botuar: 18dNumri i referencës 5459605

36 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 739 003 ALL
 • ≈ 39 524 USD
20183-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

KRONE Curtainsider Coil

Gjysmë rimorkio me tendë
20163-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Botuar: 18dNumri i referencës 5472647

8 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 891 686 ALL
 • ≈ 9 425 USD
20163-aks
Danimarkë, Europavej 1, Bov DK-6330, Padborg, Denmark
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(50)
t1 test dealer - Schmitz Cargobull Danmark A/S
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.