Carton Spedition GmbH

Carton Spedition GmbH

Vendndodhja
Gjermani, Hannover
Ringstrasse 2, 30457 Hannover Germany
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz LP 809 Kehrmaschine Kilometer 25000 - makinë fshirëse e rrugëve
 6
2 950 EUR
Çmimi neto

Makinë fshirëse e rrugëve

1985
25 000 km
86 hp

Online: 4d

Carton Spedition GmbH

14

Gjermani, Hannover

Cedima CF 1020 Baujahr 2017 wenig gebraucht - makineri asfalti
 4
2 600 EUR
Çmimi neto

Makineri asfalti

2017

Online: 22d

Carton Spedition GmbH

14

Gjermani, Hannover

Still R 70 - 25 vorn Zwillinsbereift - ngarkues me pirun
 6
2 850 EUR
Çmimi neto

Ngarkues me pirun

1988
Dizel

Online: 22d

Carton Spedition GmbH

14

Gjermani, Hannover

Mercedes-Benz 917K + Tank Ellinghausen + Reifen 70 % - autobot
 12
4 999 EUR
Çmimi neto

Autobot

1995
798 000 km
4x2
170 hp
Pesha bruto: 9 200 kg

Online: 1m 16d

Carton Spedition GmbH

14

Gjermani, Hannover

Mercedes-Benz 311 CDI +2,8To Anhänger+6Sitze+Grüne Plakette - furgon
 12
3 999 EUR
Çmimi neto

Furgon

2003
123 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
109 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 1m 16d

Carton Spedition GmbH

14

Gjermani, Hannover

Schmitz Cargobull 52 m3 + Liftachse + Kombitür + Leergew. 6000 Kg - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 7
19 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2013
3-aks
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 1m 20d

Carton Spedition GmbH

14

Gjermani, Hannover

Mercedes-Benz 0 405 N läuft wie Biene Maja - autobus qyteti
 10
3 200 EUR
Çmimi neto

Autobus qyteti

1992
438 000 km

Online: 1m 27d

Carton Spedition GmbH

14

Gjermani, Hannover

Mercedes-Benz Atego818 + 1.Hd.171TKM + LBW + NL 2290KG Koffer - kamion vagonetë
 8
10 900 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2003
171 000 km
4x2
177 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 2m 21d

Carton Spedition GmbH

14

Gjermani, Hannover

Ackermann Baustoffanhänger + Staplerhalterung + Reifen70% - rimorkio me anë të palosshme
 5
4 490 EUR
Çmimi neto

Rimorkio me anë të palosshme

2005
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2m 21d

Carton Spedition GmbH

14

Gjermani, Hannover

Sommer BDF+Staplerhalter Reifen 70 % für 7,45 Brücken - transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme
 2
2 399 EUR
Çmimi neto

Transportjer kontejnerësh/ rimorkio me karroceri të çmontueshme

2001
2-aks
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2m 21d

Carton Spedition GmbH

14

Gjermani, Hannover

Trego të gjitha ofertat (29)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Carton Spedition GmbH
Mesazhi u dërgua.