Carton Spedition GmbH

Carton Spedition GmbH

Vendndodhja
Gjermani, Hannover
Ringstrasse 2, 30457 Hannover Germany
Ofertat e fundit
DAF XF 105.460 + Chassis + Top Zustand Reifen 80%  - kamion kabinë-shasi
 7
12 700 EUR
Çmimi neto

Kamion kabinë-shasi

2011
997 000 km
6x2
462 hp
Pesha bruto: 26 500 kg

Online: 1m 8d

Carton Spedition GmbH

13

Gjermani, Hannover

Schmitz Cargobull 52m3 + 6000 kg leer + Kombitür + Alufelgen Lift  - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 9
19 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2013
3-aks
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 2m 3d

Carton Spedition GmbH

13

Gjermani, Hannover

MAN TGS 18.440 Kipphydraulik + 1. Hand + Top Zustand  - gjysmë-kamion
 9
14 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2011
892 000 km
4x2
441 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 2m 17d

Carton Spedition GmbH

13

Gjermani, Hannover

Schmitz Cargobull 44m3 + Plane + Alu+ 1.Hd.+ 6000 KG Leergewicht  - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 5
21 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2014
3-aks
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 2m 24d

Carton Spedition GmbH

13

Gjermani, Hannover

Tirsan + Edcha Verdeck + 13,62 Länge + Liftachse  - gjysmërimorkio me perde anësore
 2
2 490 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2004
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 2m 24d

Carton Spedition GmbH

13

Gjermani, Hannover

Tirsan + Edcha Verdeck + 13,62 Länge + Liftachse  - gjysmërimorkio me perde anësore
 2
2 390 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2003
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 2m 24d

Carton Spedition GmbH

13

Gjermani, Hannover

Schmitz Cargobull 44m3 + Plane + Alu+ 1.Hand + 6000 KG leergewich  - gjysmërimorkio vetëshkarkuese
 5
20 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio vetëshkarkuese

2013
3-aks
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 3m 15d

Carton Spedition GmbH

13

Gjermani, Hannover

Hendricks VA Tanksattel + Alufelgen + Blatt gefedert 29 lt  - gjysmërimorkio me bot
 5
7 300 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot

1982
3-aks
Pesha bruto: 34 000 kg

Online: 5m 28d

Carton Spedition GmbH

13

Gjermani, Hannover

Lag 30000 Ltr. Tank + 1 Kammer + Luftfederung  - gjysmërimorkio me bot
 6
8 300 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me bot

1985
3-aks
Pesha bruto: 36 500 kg

Online: 5m 28d

Carton Spedition GmbH

13

Gjermani, Hannover

Mercedes-Benz 812 Koffer LBW + NL 2640 KG + Reifen 80 % 221 KM  - kamion vagonetë
 7
4 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vagonetë

2001
221 000 km
122 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Online: 5m 28d

Carton Spedition GmbH

13

Gjermani, Hannover

Trego të gjitha ofertat (28)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Carton Spedition GmbH
Mesazhi u dërgua.