Central Machinery Limited

Central Machinery Limited

Faqja e internetit
http://cmldiggers.com
Vendndodhja
Mbretëria e Bashkuar, Worcestershire
Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom
Ofertat e fundit
Kubota KX151 - ekskavator
 8
10 700 EUR
Çmimi neto

Ekskavator

2000
Pesha neto: 4 600 kg

Online: 2d

Central Machinery Limited

Mbretëria e Bashkuar, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

HITACHI ZX85USBLC - ekskavator
 7
27 085 EUR
Çmimi neto

Ekskavator

2013
6 398 orët

Online: 17d

Central Machinery Limited

Mbretëria e Bashkuar, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

Kubota KX0808-4 - ekskavator
 8
30 626 EUR
Çmimi neto

Ekskavator

2014
4 667 km
4 667 orët

Online: 17d

Central Machinery Limited

Mbretëria e Bashkuar, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

Komatsu PC130LC - ekskavator
 9
23 433 EUR
Çmimi neto

Ekskavator

2008
5 650 orët

Online: 1m 7d

Central Machinery Limited

Mbretëria e Bashkuar, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

Doosan DX140LC - ekskavator
 5
28 025 EUR
Çmimi neto

Ekskavator

2012

Online: 1m 8d

Central Machinery Limited

Mbretëria e Bashkuar, Worcestershire

BOBCAT T590 - fadromë me drejtim nga ruspa
 6
15 597 EUR
Çmimi neto

Fadromë me drejtim nga ruspa

2014
1 200 orët

Online: 1m 11d

Central Machinery Limited

Mbretëria e Bashkuar, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

KOMATSU WH609 - ekskavator teleskopik
 6
12 826 EUR
Çmimi neto

Ekskavator teleskopik

2007
6 124 orët
Lartësia e ngritjes: 9 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 1m 18d

Central Machinery Limited

Mbretëria e Bashkuar, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

Black and White BW08 BW12 BW20T - fadromë me goma
 11
11 655 EUR
Çmimi neto

Fadromë me goma

E re
2020

Online: 1m 24d

Central Machinery Limited

Mbretëria e Bashkuar, Worcestershire

JCB 814 Super - ekskavator me zinxhirë
 8
7 906 EUR
Çmimi neto

Ekskavator me zinxhirë

1989
12 135 orët

Online: 1m 24d

Central Machinery Limited

Mbretëria e Bashkuar, Station Road Pershore Worcestershire WR10 2DB, United Kingdom

BARFORD US40 - makinë sitëse
 5
9 078 EUR
Çmimi neto

Makinë sitëse

E re
2017

Online: 1m 24d

Central Machinery Limited

Mbretëria e Bashkuar, Worcestershire

Trego të gjitha ofertat (15)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Central Machinery Limited
Mesazhi u dërgua.