CLEAN MAT TRUCKS B.V.

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

Faqja e internetit
www.cleanmat.eu
Vendndodhja
Holandë, Zetten
Wageningsestraat 17, NL-6673 DB Andelst, Postbus 68 6670 AB Zetten, The Netherlands
Personat e kontaktit
Aleksander Alijev
English, Nederlands, Русский, Български, Türkçe
Kick van der Zwaag
Ofertat e fundit
DAF FAN 75 CF 310 Hiab 22 ton/meter laadkraan - kamion vetëngarkues
 11
44 000 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëngarkues

2009
228 134 km
6x2
310 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 560 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Online: 1d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 39663

Volvo FH 16.520 8x4 Fassi 90 ton/meter laadkraan - njësia e traktorit
 12
82 500 EUR
Çmimi neto

Njësia e traktorit

1999
247 179 km
8x4
519 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 560 kg
Pesha bruto: 36 400 kg

Online: 1d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 39647

Volvo FH 16.520 8x4 Fassi 90 ton/meter laadkraan - kamioni
 12
82 500 EUR
Çmimi neto

Kamioni

1999
247 179 km
8x4
519 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 560 kg
Pesha bruto: 36 400 kg

Online: 1d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 39647

MAN TGA 35.480 Effer 75 ton/meter laadkraan + JIB - kamioni
 10
89 500 EUR
Çmimi neto

Kamioni

2005
615 653 km
8x2
480 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 460 kg
Pesha bruto: 35 000 kg

Online: 1d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 39613

Iveco Daily 70C15 VDK 7m3 - kamion mbeturinash
 9
52 500 EUR
Çmimi neto

Kamion mbeturinash

2016
62 572 km
145 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 104 kg

Online: 4d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 39651

Scania P 124.420 6x4 Retarder Cormach 22 ton/meter laadkraan - kamion vetëshkarkues
 10
32 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2004
623 089 km
6x4
420 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 584 kg
Pesha bruto: 26 124 kg

Online: 4d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 39648

MAN TGA 33.400 6x6 Hiab 14 ton/meter laadkraan - kamion vetëshkarkues
 11
39 750 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëshkarkues

2006
432 576 km
6x6
392 hp
Ngarkesa e dobishme: 11 520 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Online: 4d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 39638

Scania P 420 Euro 5 EEV Hiab 28 ton/meter laadkraan + Welvaarts - kamion vetëngarkues
 20
79 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëngarkues

2010
283 847 km
8x2
421 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 340 kg
Pesha bruto: 36 000 kg

Online: 5d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 39022

Volvo FE 260 Euro 5 EEV - kamion vetëngarkues
 13
27 500 EUR
Çmimi neto

Kamion vetëngarkues

2010
122 370 km
6x2
266 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 240 kg
Pesha bruto: 28 000 kg

Online: 5d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 39067

Schwarzmüller SPA 3/E met Hiab 16 ton/meter laadkraan - gjysmërimorkio me platformë
 13
29 750 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me platformë

2007
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 21 920 kg
Pesha bruto: 33 500 kg

Online: 5d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

7

Holandë, Zetten

ID 39064

Trego të gjitha ofertat (684)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te CLEAN MAT TRUCKS B.V.
Mesazhi u dërgua.