COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED nga Mbretëria e Bashkuar, 498 ads tanishme

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Aktivitetet
Ankand, Dorëzim
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Mbretëria e Bashkuar, Doncaster
CARR HILL DONCASTER SOUTH YORKSHIRE DN4 8DE, the United Kingdom
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:18:19

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
1 Më shumë se 1 vit me Truck1
4.4
97 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Ford TRANSIT 350 LEADER 2.0 ECO BLUE - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Ford TRANSIT 350 LEADER 2.0 ECO BLUE - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Ford TRANSIT 350 LEADER 2.0 ECO BLUE - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Ford TRANSIT 350 LEADER 2.0 ECO BLUE - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Ford TRANSIT 350 LEADER 2.0 ECO BLUE - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
2020170318 km
Mbretëria e Bashkuar
Scania P 360 - Kamion me karroceri të hapur: foto 1
Scania P 360 - Kamion me karroceri të hapur: foto 2
Scania P 360 - Kamion me karroceri të hapur: foto 3
Scania P 360 - Kamion me karroceri të hapur: foto 4
Scania P 360 - Kamion me karroceri të hapur: foto 5
Pyet për çmimin
2013518905 km
Mbretëria e Bashkuar
Mercedes-Benz AROCS 3240 BLUETEC 6 - Kamion vetëngarkues: foto 1
Mercedes-Benz AROCS 3240 BLUETEC 6 - Kamion vetëngarkues: foto 2
Mercedes-Benz AROCS 3240 BLUETEC 6 - Kamion vetëngarkues: foto 3
Mercedes-Benz AROCS 3240 BLUETEC 6 - Kamion vetëngarkues: foto 4
Mercedes-Benz AROCS 3240 BLUETEC 6 - Kamion vetëngarkues: foto 5
2018359635 km
Mbretëria e Bashkuar
Dennison SLIDING-SKELETAL - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 1
Dennison SLIDING-SKELETAL - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 2
Dennison SLIDING-SKELETAL - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 3
Dennison SLIDING-SKELETAL - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 4
Dennison SLIDING-SKELETAL - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 5
Pyet për çmimin
2023
Mbretëria e Bashkuar
Ofertat e fundit
DAF 2800 ATI TURBO INTERCOOLER - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF 2800 ATI TURBO INTERCOOLER - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF 2800 ATI TURBO INTERCOOLER - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF 2800 ATI TURBO INTERCOOLER - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF 2800 ATI TURBO INTERCOOLER - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (32)

DAF 2800 ATI TURBO INTERCOOLER

Gjysmë-kamion
1988522362 km
Mbretëria e Bashkuar, Slough
Botuar: 17orë 54minNumri i referencës KHZ100
Ankandi
1988522362 km
Mbretëria e Bashkuar, Slough
OF GREEN V MESH SECURITY FENCING, 2.4M HIGH, 3M PANELS, C/W ALL - Pajisje ndërtimi: foto 1
OF GREEN V MESH SECURITY FENCING, 2.4M HIGH, 3M PANELS, C/W ALL - Pajisje ndërtimi: foto 2
OF GREEN V MESH SECURITY FENCING, 2.4M HIGH, 3M PANELS, C/W ALL - Pajisje ndërtimi: foto 3
OF GREEN V MESH SECURITY FENCING, 2.4M HIGH, 3M PANELS, C/W ALL - Pajisje ndërtimi: foto 4

OF GREEN V MESH SECURITY FENCING, 2.4M HIGH, 3M PANELS, C/W ALL

Pajisje ndërtimi
Mbretëria e Bashkuar, Offsite
Botuar: 17orë 54minNumri i referencës JFENJULY3
Ankandi
Mbretëria e Bashkuar, Offsite
Manitou MT732 - Ekskavator teleskopik: foto 1

Manitou MT732

Ekskavator teleskopik
2008dizel13590 orët
Mbretëria e Bashkuar, Slough
Botuar: 17orë 54minNumri i referencës 252675
Ankandi
2008dizel13590 orët
Mbretëria e Bashkuar, Slough
Scania 110 SUPER - Gjysmë-kamion: foto 1
Scania 110 SUPER - Gjysmë-kamion: foto 2
Scania 110 SUPER - Gjysmë-kamion: foto 3
Scania 110 SUPER - Gjysmë-kamion: foto 4
Scania 110 SUPER - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Scania 110 SUPER

Gjysmë-kamion
1972114274 km
Mbretëria e Bashkuar, Slough
Botuar: 17orë 54minNumri i referencës UPR908L
Ankandi
1972114274 km
Mbretëria e Bashkuar, Slough
Gray & Adams GRAY&ADAMS FRIDGE-BOX - Gjysmë rimorkio frigorifer: foto 1

Gray & Adams GRAY&ADAMS FRIDGE-BOX

Gjysmë rimorkio frigorifer
2015
Mbretëria e Bashkuar, Doncaster Trailer Ce
Botuar: 17orë 54minNumri i referencës C411425
Ankandi
2015
Mbretëria e Bashkuar, Doncaster Trailer Ce
DAF LF 220 18 TONNE - Fadromë ngarkuese: foto 1
DAF LF 220 18 TONNE - Fadromë ngarkuese: foto 2
DAF LF 220 18 TONNE - Fadromë ngarkuese: foto 3
DAF LF 220 18 TONNE - Fadromë ngarkuese: foto 4
DAF LF 220 18 TONNE - Fadromë ngarkuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

DAF LF 220 18 TONNE

Fadromë ngarkuese
2014192974 km
Mbretëria e Bashkuar, Doncaster
Botuar: 17orë 54minNumri i referencës RX14TKU
Ankandi
2014192974 km
Mbretëria e Bashkuar, Doncaster
Trego të gjitha ofertat(498)
t1 test dealer - COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.