DAF Berlin GmbH
DAF Berlin GmbH
I besueshëm
6
Më shumë se 6 vjet me Truck1
D
DAF shitës i autorizuar

DAF Berlin GmbH

Faqja e internetit
www.DAF-Berlin.com
Vendndodhja
Gjermani, Großbeeren
Märkische Allee 61, 14979 Großbeeren, Germany
Personat e kontaktit
Stephan Kluge
Deutsch, English
Ofertat e fundit
DAF XF 480 FT SSC, TraXon, Intarder, Euro 6  - gjysmë-kamion
 15
86 880 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2020
10 km
4x2
483 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 22orë 30min

DAF Berlin GmbH

6 D

Gjermani, Großbeeren

ID VFW3153

DAF XF 460 FT SSC,AS-Tronic,Intarder,Euro 6  - gjysmë-kamion
 13
33 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
737 000 km
4x2
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 15d

DAF Berlin GmbH

6 D

Gjermani, Großbeeren

ID GP6883

DAF XF 460 FT SC,Intarder,AS-Tronic,Euro 6,Hydraulik  - gjysmë-kamion
 15
31 300 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
462 888 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 15d

DAF Berlin GmbH

6 D

Gjermani, Großbeeren

ID GP3710

DAF XF 460 FT SSC,AS-Tronic,MX EngineBrake,Euro 6  - gjysmë-kamion
 15
36 800 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
382 833 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 25d

DAF Berlin GmbH

6 D

Gjermani, Großbeeren

ID GP6311

DAF XF 480 FT SSC, TraXon, Intarder, Euro6  - gjysmë-kamion
 13
84 300 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

E re
2020
4x2
483 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 25d

DAF Berlin GmbH

6 D

Gjermani, Großbeeren

ID NW3165I_A

DAF XF 450 FT SSC, TraXon, Intarder, Euro 6  - gjysmë-kamion
 12
61 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2019
138 500 km
4x2
449 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 25d

DAF Berlin GmbH

6 D

Gjermani, Großbeeren

ID VFW2998

DAF XF 480 FT SSC, TraXon, Intarder, Euro 6  - gjysmë-kamion
 15
86 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

E re
2020
4x2
483 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 25d

DAF Berlin GmbH

6 D

Gjermani, Großbeeren

ID NW3291S2

DAF XF 460 FT SSC, Hydraulik, AS-Tronic, Intarder, E  - gjysmë-kamion
 12
34 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2016
305 000 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 9d

DAF Berlin GmbH

6 D

Gjermani, Großbeeren

ID C152

DAF XF 480 FT SC, TraXon, Intarder, Euro6, Hydraulik  - gjysmë-kamion
 13
69 900 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
100 500 km
4x2
483 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 12d

DAF Berlin GmbH

6 D

Gjermani, Großbeeren

ID VFW2917

DAF XF 460 FT SSC,AS-Tronic,Intarder,Euro 6  - gjysmë-kamion
 15
33 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2015
455 340 km
4x2
462 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 12d

DAF Berlin GmbH

6 D

Gjermani, Großbeeren

ID GP8289

Trego të gjitha ofertat (56)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te DAF Berlin GmbH
Mesazhi u dërgua.