Degroote Trucks & Trailers nga Belgjikë, 896 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Degroote Trucks & Trailers

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Belgjikë, Wingene
Head office, Hille Noord 18750 Wingene, Belgium
Holandë
Hazeldonk 6271 4836LG Breda, The Netherlands
Shih hartën
Orari i punës
08:00-18:00E Hënë - E Premte
09:00-12:30E Shtunë
Ora lokale e shitësit:00:26
Personat e kontaktit
Arne
English, Français, Nederlands
Sales department Degroote Trucks & Trailers Belgium
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands
Sales department Degroote Trucks & Trailers the Netherlands
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
19 Më shumë se 19 vjet me Truck1
4.3
106 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
Robuste Kaiser 20 ft dolly - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 1
Robuste Kaiser 20 ft dolly - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 2
Robuste Kaiser 20 ft dolly - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 3
Robuste Kaiser 20 ft dolly - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 4
Robuste Kaiser 20 ft dolly - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 5
19962-aksNgarkesa e dobishme: 28580 kgPesha bruto: 33000 kg
Belgjikë
Kontakto shitësin
Robuste Kaiser 20 ft dolly - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 1
Robuste Kaiser 20 ft dolly - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 2
Robuste Kaiser 20 ft dolly - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 3
Robuste Kaiser 20 ft dolly - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 4
Robuste Kaiser 20 ft dolly - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 5
19962-aksNgarkesa e dobishme: 28580 kgPesha bruto: 33000 kg
Belgjikë
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Actros 1942 - Gjysmë-kamion: foto 1
Mercedes-Benz Actros 1942 - Gjysmë-kamion: foto 2
Mercedes-Benz Actros 1942 - Gjysmë-kamion: foto 3
Mercedes-Benz Actros 1942 - Gjysmë-kamion: foto 4
Mercedes-Benz Actros 1942 - Gjysmë-kamion: foto 5
2015734900 km4x2Euro 6420 hp
Belgjikë
Kontakto shitësin
Volvo FMX 460 - 10x4 - Kamion vetëshkarkues: foto 1
Volvo FMX 460 - 10x4 - Kamion vetëshkarkues: foto 2
Volvo FMX 460 - 10x4 - Kamion vetëshkarkues: foto 3
Volvo FMX 460 - 10x4 - Kamion vetëshkarkues: foto 4
Volvo FMX 460 - 10x4 - Kamion vetëshkarkues: foto 5
201981503 kmEuro 6460 hp
Belgjikë
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 1
Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 2
Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 3
Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 4
Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft

Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
20023-aksNgarkesa e dobishme: 33540 kgPesha bruto: 38000 kg
Belgjikë, BE
Botuar: 12orë 41minNumri i referencës 24020145

6 850EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 693 658 ALL
 • ≈ 7 304 USD
20023-aksNgarkesa e dobishme: 33540 kgPesha bruto: 38000 kg
Belgjikë, BE
Kontakto shitësin
Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 1
Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 2
Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 3
Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 4
Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft - Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Fruehauf Skelet 2 x 20-40 ft

Transportjer kontejnerësh/ Gjysmë rimorkio me karroceri të çmontueshme
20023-aksNgarkesa e dobishme: 33540 kgPesha bruto: 38000 kg
Belgjikë, BE
Botuar: 12orë 42minNumri i referencës 24020152

6 850EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 693 658 ALL
 • ≈ 7 304 USD
20023-aksNgarkesa e dobishme: 33540 kgPesha bruto: 38000 kg
Belgjikë, BE
Kontakto shitësin
Volvo FM 300 - Kamion vagonetë: foto 1
Volvo FM 300 - Kamion vagonetë: foto 2
Volvo FM 300 - Kamion vagonetë: foto 3
Volvo FM 300 - Kamion vagonetë: foto 4
Volvo FM 300 - Kamion vagonetë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Volvo FM 300

Kamion vagonetë
2008859182 km4x2Euro 4300 hpNgarkesa e dobishme: 8200 kgPesha bruto: 19000 kg
Belgjikë, BE
Botuar: 12orë 43minNumri i referencës 24030296

9 850EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 997 450 ALL
 • ≈ 10 503 USD
2008859182 km4x2Euro 4300 hpNgarkesa e dobishme: 8200 kgPesha bruto: 19000 kg
Belgjikë, BE
Kontakto shitësin
Volvo FH 460 Globetrotter - Gjysmë-kamion: foto 1
Volvo FH 460 Globetrotter - Gjysmë-kamion: foto 2
Volvo FH 460 Globetrotter - Gjysmë-kamion: foto 3
Volvo FH 460 Globetrotter - Gjysmë-kamion: foto 4
Volvo FH 460 Globetrotter - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Volvo FH 460 Globetrotter

Gjysmë-kamion
2016676713 km4x2Euro 6460 hp
Belgjikë, BE
Botuar: 12orë 44minNumri i referencës 24040441

28 850EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 921 466 ALL
 • ≈ 30 765 USD
2016676713 km4x2Euro 6460 hp
Belgjikë, BE
Kontakto shitësin
Stas 64 cub in alu - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 1
Stas 64 cub in alu - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 2
Stas 64 cub in alu - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 3
Stas 64 cub in alu - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 4
Stas 64 cub in alu - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Stas 64 cub in alu

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
20153-aksNgarkesa e dobishme: 31030 kgPesha bruto: 39000 kg
Belgjikë, BE
Botuar: 12orë 46minNumri i referencës 24040449

11 850EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 199 978 ALL
 • ≈ 12 636 USD
20153-aksNgarkesa e dobishme: 31030 kgPesha bruto: 39000 kg
Belgjikë, BE
Kontakto shitësin
DAF CF 410 Space Cab - 6x2 - Gjysmë-kamion: foto 1
DAF CF 410 Space Cab - 6x2 - Gjysmë-kamion: foto 2
DAF CF 410 Space Cab - 6x2 - Gjysmë-kamion: foto 3
DAF CF 410 Space Cab - 6x2 - Gjysmë-kamion: foto 4
DAF CF 410 Space Cab - 6x2 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

DAF CF 410 Space Cab - 6x2

Gjysmë-kamion
2016545538 km6x2Euro 6410 hp
Belgjikë, BE
Botuar: 12orë 48minNumri i referencës 24030370

21 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 177 176 ALL
 • ≈ 22 927 USD
2016545538 km6x2Euro 6410 hp
Belgjikë, BE
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(896)
t1 test dealer - Degroote Trucks & Trailers
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.