Degroote Trucks & Trailers nga Belgjikë, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Degroote Trucks & Trailers

Degroote Trucks & Trailers is one of the largest used Truck & Trailer dealers in Europe, with over 45 years experience, a dedicated team and a worldwide purchasing and sales network, we provide purchase and sale of your used vehicle from "door to door". With a stock of 1,200 used trucks and trailers you can find these in all brands, models, years and prices.

Vendndodhja
Belgjikë, Wingene
Head office, Hille Noord 18750 Wingene, Belgium
Holandë
Hazeldonk 6271 4836LG Breda, The Netherlands
Shih hartën
Orari i punës
08:00-18:00E Hënë - E Premte
09:00-12:30E Shtunë
Ora lokale e shitësit:17:12
Personat e kontaktit
person
Arne
English, Français, Nederlands
person
Sales department Degroote Trucks & Trailers Belgium
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands
person
Sales department Degroote Trucks & Trailers the Netherlands
Deutsch, English, Español, Français, Nederlands

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1
4.3
98 komente
Burim: Google Maps
Ofertat e fundit
Renault Magnum 460 DXi - Gjysmë-kamion
camera_alt 9
8 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2007
910000 km
4x2
Euro 4
460 hp

Botuar: 1d

Degroote Trucks & Trailers

18
Belgjikë
DAF XF 460 with System trailer - Kamion me tendë
camera_alt 20
29 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me tendë

2015
967206 km
4x2
Euro 6
460 hp
Ngarkesa e dobishme: 8740 kg
Pesha bruto: 19000 kg

Botuar: 1d

Degroote Trucks & Trailers

18
Belgjikë
Mercedes-Benz Atego 1218 - Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç
smart_displaycamera_alt 20
16 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues, Kamion me vinç

2002
350698 km
4x2
Euro 3
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 4000 kg
Pesha bruto: 11990 kg

Botuar: 1d

Degroote Trucks & Trailers

18
Belgjikë
DAF LF55.180 with meat rails - Kamion frigorifer
camera_alt 12
13 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion frigorifer

2007
326730 km
4x2
Euro 4
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 11260 kg
Pesha bruto: 18500 kg

Botuar: 1d

Degroote Trucks & Trailers

18
Belgjikë
DAF CF75.310 - Gjysmë-kamion
camera_alt 10
6 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2006
587700 km
4x2
Euro 3
310 hp

Botuar: 2d

Degroote Trucks & Trailers

18
Belgjikë
Moffet M5 25.4 - Pirun më naftë
camera_alt 10
6 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më naftë

2007
dizel
1977 orët
Lartësia e ngritjes: 6000 mm

Botuar: 2d

Degroote Trucks & Trailers

18
Belgjikë
Mercedes-Benz Actros 1846 - Gjysmë-kamion
camera_alt 13
26 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2017
797781 km
4x2
Euro 6
460 hp

Botuar: 2d

Degroote Trucks & Trailers

18
Belgjikë
Volvo FH 420 - ADR - Gjysmë-kamion
camera_alt 12
28 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2014
961821 km
4x2
Euro 6
420 hp

Botuar: 2d

Degroote Trucks & Trailers

18
Belgjikë
Volvo FH 420 - ADR - Gjysmë-kamion
camera_alt 11
28 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2014
921963 km
4x2
Euro 6
420 hp

Botuar: 2d

Degroote Trucks & Trailers

18
Belgjikë
Scania R450 - Gjysmë-kamion
camera_alt 13
24 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2018
899566 km
4x2
Euro 6
450 hp

Botuar: 2d

Degroote Trucks & Trailers

18
Belgjikë
Trego të gjitha ofertat(779)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.