G.A. den Otter Trucks B.V.B.A nga Belgjikë, 700 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

G.A. den Otter Trucks B.V.B.A

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Belgjikë, Meer
Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:12:19
Personat e kontaktit
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
Scania R480 8X2 85T/M CRANE RETARDER - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 1
Scania R480 8X2 85T/M CRANE RETARDER - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 2
Scania R480 8X2 85T/M CRANE RETARDER - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 3
Scania R480 8X2 85T/M CRANE RETARDER - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 4
Scania R480 8X2 85T/M CRANE RETARDER - Kamion me karroceri të hapur, Kamion me vinç: foto 5
2011514000 km8x2Euro 5480 hpNgarkesa e dobishme: 8840 kgPesha bruto: 37000 kg
Belgjikë, Meer
Kontakto shitësin
Ginaf X 3335 6X6 TE HEET ONDER VOETEN GEWEEST - Zjarrfikëse: foto 1
Ginaf X 3335 6X6 TE HEET ONDER VOETEN GEWEEST - Zjarrfikëse: foto 2
Ginaf X 3335 6X6 TE HEET ONDER VOETEN GEWEEST - Zjarrfikëse: foto 3
Ginaf X 3335 6X6 TE HEET ONDER VOETEN GEWEEST - Zjarrfikëse: foto 4
Ginaf X 3335 6X6 TE HEET ONDER VOETEN GEWEEST - Zjarrfikëse: foto 5
2004
Belgjikë, Meer
Kontakto shitësin
Volvo FH 460 6X2 EUR5 - Kamion me tendë: foto 1
Volvo FH 460 6X2 EUR5 - Kamion me tendë: foto 2
Volvo FH 460 6X2 EUR5 - Kamion me tendë: foto 3
Volvo FH 460 6X2 EUR5 - Kamion me tendë: foto 4
Volvo FH 460 6X2 EUR5 - Kamion me tendë: foto 5
Pyet për çmimin
20121222000 km6x2Euro 5469 hpNgarkesa e dobishme: 14460 kgPesha bruto: 26500 kg
Belgjikë, Meer
Kontakto shitësin
Pacton 2126SG - Gjysmë rimorkio: foto 1
Pacton 2126SG - Gjysmë rimorkio: foto 2
Pacton 2126SG - Gjysmë rimorkio: foto 3
Pacton 2126SG - Gjysmë rimorkio: foto 4
Pacton 2126SG - Gjysmë rimorkio: foto 5
Pyet për çmimin
19912-aksNgarkesa e dobishme: 22940 kgPesha bruto: 30000 kg
Belgjikë, Meer
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
MAN TGX 440 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 1
MAN TGX 440 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 2
MAN TGX 440 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 3
MAN TGX 440 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 4
MAN TGX 440 EUR6 - Gjysmë-kamion: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

MAN TGX 440 EUR6

Gjysmë-kamion
2014623000 km4x2Euro 6441 hp
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1orë 15minNumri i referencës 2673
Pyet për çmimin
2014623000 km4x2Euro 6441 hp
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
THERMO KING 30 SMX II - Sistemi i ftohjes: foto 1
THERMO KING 30 SMX II - Sistemi i ftohjes: foto 2
THERMO KING 30 SMX II - Sistemi i ftohjes: foto 3
THERMO KING 30 SMX II - Sistemi i ftohjes: foto 4
THERMO KING 30 SMX II - Sistemi i ftohjes: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

THERMO KING 30 SMX II

Sistemi i ftohjes
1997
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 1orë 23minNumri i referencës 2672
Pyet për çmimin
1997
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Mercedes-Benz Axor 2633 - Kamion vetëngarkues: foto 1
Mercedes-Benz Axor 2633 - Kamion vetëngarkues: foto 2
Mercedes-Benz Axor 2633 - Kamion vetëngarkues: foto 3
Mercedes-Benz Axor 2633 - Kamion vetëngarkues: foto 4
Mercedes-Benz Axor 2633 - Kamion vetëngarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

Mercedes-Benz Axor 2633

Kamion vetëngarkues
2005503797 kmEuro 3330 hpNgarkesa e dobishme: 25720 kgPesha bruto: 36000 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 2orë 25minNumri i referencës 2671
Pyet për çmimin
2005503797 kmEuro 3330 hpNgarkesa e dobishme: 25720 kgPesha bruto: 36000 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Groenewegen DRO 12-20B - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 1
Groenewegen DRO 12-20B - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 2
Groenewegen DRO 12-20B - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 3
Groenewegen DRO 12-20B - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 4
Groenewegen DRO 12-20B - Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Groenewegen DRO 12-20B

Gjysmë rimorkio me vagonetë të mbyllur
20102-aksNgarkesa e dobishme: 23320 kgPesha bruto: 32000 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 19orë 33minNumri i referencës 2670
Pyet për çmimin
20102-aksNgarkesa e dobishme: 23320 kgPesha bruto: 32000 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
MAN TGL 12.210 - Autotransportues: foto 1
MAN TGL 12.210 - Autotransportues: foto 2
MAN TGL 12.210 - Autotransportues: foto 3
MAN TGL 12.210 - Autotransportues: foto 4
MAN TGL 12.210 - Autotransportues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

MAN TGL 12.210

Autotransportues
2006797543 km4x2Euro 4205 hpNgarkesa e dobishme: 3350 kgPesha bruto: 11990 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 20orë 7minNumri i referencës 2669
Pyet për çmimin
2006797543 km4x2Euro 4205 hpNgarkesa e dobishme: 3350 kgPesha bruto: 11990 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Mitsubishi Canter FUSO - Kamioncine me karroceri: foto 1
Mitsubishi Canter FUSO - Kamioncine me karroceri: foto 2
Mitsubishi Canter FUSO - Kamioncine me karroceri: foto 3
Mitsubishi Canter FUSO - Kamioncine me karroceri: foto 4
Mitsubishi Canter FUSO - Kamioncine me karroceri: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Mitsubishi Canter FUSO

Kamioncine me karroceri
2009146000 kmdizelEuro 4179 hpNgarkesa e dobishme: 2180 kgPesha bruto: 7490 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Botuar: 2dNumri i referencës 2668
Pyet për çmimin
2009146000 kmdizelEuro 4179 hpNgarkesa e dobishme: 2180 kgPesha bruto: 7490 kg
Belgjikë, Luxemburgstraat 1, 2321 Meer Belgie, Belgium
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(700)
t1 test dealer - G.A. den Otter Trucks B.V.B.A
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.