DPX Power
I besueshëm
7
Më shumë se 7 vjet me Truck1

DPX Power

Faqja e internetit
www.dpxpower.nl
Vendndodhja
Holandë, Klundert
Oudlandsedijk 8
4731 TB Oudenbosch
The Netherlands
Ofertat e fundit
Iveco NEF45SM1A - 60 kVA Generator - DPX-12055  - set gjeneratori
 18
4 750 EUR

Set gjeneratori

2009
11 809 orët

Online: 4d

DPX Power

7

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-12055

FG Wilson P13.5 - 13 kVA Generator - DPX-11956  - set gjeneratori
 15
2 850 EUR

Set gjeneratori

2011
29 574 orët

Online: 4d

DPX Power

7

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-11956

Iveco 8035E15 - 33 kVA Generator - DPX-12115  - set gjeneratori
 16
3 500 EUR

Set gjeneratori

2008
29 839 orët

Online: 5d

DPX Power

7

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-12115

Iveco F5CE0405A - 35 kVA Generator - DPX-12010  - set gjeneratori
 17
3 900 EUR

Set gjeneratori

2012
29 956 orët

Online: 5d

DPX Power

7

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-12010

FG Wilson P 13.5-4 - 13 kVA Generator - DPX-12106  - set gjeneratori
 17
2 850 EUR

Set gjeneratori

2011
31 078 orët

Online: 5d

DPX Power

7

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-12106

Iveco F5CE0405A - 35 kVA Generator - DPX-11993  - set gjeneratori
 18
3 900 EUR

Set gjeneratori

2012
33 159 orët

Online: 6d

DPX Power

7

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-11993

Iveco F5CE0405A - 35 kVA Generator - DPX-11992  - set gjeneratori
 17
3 900 EUR

Set gjeneratori

2012
38 148 orët

Online: 6d

DPX Power

7

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-11992

Cummins X3.3-G1 - 38 kVA Generator - DPX-15501  - set gjeneratori
 20
6 750 EUR

Set gjeneratori

2019

Online: 12d

DPX Power

7

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-15501

Cummins S3.8-G7 - 66 kVA Generator - DPX-15503  - set gjeneratori
 19
9 000 EUR

Set gjeneratori

2019

Online: 12d

DPX Power

7

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-15503

Caterpillar C15 - 550 kVA Generator - DPX-18027  - set gjeneratori
 20
52 500 EUR

Set gjeneratori

2020

Online: 13d

DPX Power

7

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-18027

Trego të gjitha ofertat (359)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te DPX Power
Mesazhi u dërgua.