ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH
ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH
I besueshëm
10
Më shumë se 10 vjet me Truck1

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

Faqja e internetit
WWW.ES-GE.DE
Vendndodhja
Gjermani, Essen
Heegstr. 6-8, D - 45356 Essen, Germany
Ofertat e fundit
MAN TGX 18.500 4x2 BLS  - gjysmë-kamion
 1
64 000 EUR
Çmimi neto

Gjysmë-kamion

2018
119 560 km
500 hp
Pesha bruto: 20 500 kg

Online: 5d

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Gjermani, Essen

ID 25144

MAN TGX 18.500 4X2 BLS  - gjysmë-kamion
 1
Pyet për çmimin

Gjysmë-kamion

2019
9 400 km
499 hp
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 30d

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Gjermani, Essen

ID 25993

ES-GE 3-Achs-Ballastauflieger  - gjysmërimorkio me platformë
 1
Pyet për çmimin

Gjysmërimorkio me platformë

2019
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 41 820 kg
Pesha bruto: 50 000 kg

Online: 30d

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Gjermani, Essen

ID 26161

MAN TGX 26500 6x2-4 BL mit MKG-Ladekran HLK531 a5  - kamion me anë të palosshme
 2
158 000 EUR
Çmimi neto

Kamion me anë të palosshme

2017
232 200 km
500 hp
Pesha bruto: 26 000 kg

Online: 1m 7d

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Gjermani, Essen

ID 22547

Tandemanhänger - Bordwände - Heckausschub  - rimorkio me platformë
 1
Pyet për çmimin

Rimorkio me platformë

2017
2-aks
Ngarkesa e dobishme: 8 950 kg
Pesha bruto: 13 500 kg

Online: 1m 7d

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Gjermani, Essen

ID 22267

Faymonville 3-Achs-Megatrailer - tele - hydr. gelenkt  - gjysmërimorkio me platformë
 1
54 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me platformë

2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 38 100 kg
Pesha bruto: 48 000 kg

Online: 1m 10d

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Gjermani, Essen

ID 24215

Faymonville MAX Trailer 3-Achs-Teleauflieger - hydr. gelenkt  - gjysmërimorkio me platformë
 1
69 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me platformë

2018
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 36 386 kg
Pesha bruto: 48 000 kg

Online: 1m 14d

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Gjermani, Essen

ID 25875

ES-GE 3-Achs-Sattelanhänger, Rungen  - gjysmërimorkio me platformë
 1
21 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me platformë

2017
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 510 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 2m 19d

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Gjermani, Essen

ID 22718

Kögel 3-Achs-Cargo-Coil-Pritschensattelanhänger  - gjysmërimorkio me perde anësore
 1
19 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2017
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 33 912 kg
Pesha bruto: 42 000 kg

Online: 2m 22d

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Gjermani, Essen

ID 23320

Krone 3-Achs-Auflieger mit Schiebeverdeck  - gjysmërimorkio me perde anësore
 1
16 500 EUR
Çmimi neto

Gjysmërimorkio me perde anësore

2017
3-aks
Ngarkesa e dobishme: 32 027 kg
Pesha bruto: 39 000 kg

Online: 2m 22d

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

10

Gjermani, Essen

ID 22894

Trego të gjitha ofertat (71)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH
Mesazhi u dërgua.