F.H.U. EURO-MASZ Renata Gąsiorek nga Poloni, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

F.H.U. EURO-MASZ Renata Gąsiorek

Aktivitetet
Leasing
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Poloni, 63-405 Strzyżew
ul.Kolonia 25A 63-405 Strzyżew k/ Ostrowa Wielkopolskiego, Poland
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:18:43

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
3 Më shumë se 3 vjet me Truck1
Ofertat më të mira
Caterpillar M318 F, 2018 ROK, 5800 MTH - Ekskavator me goma: foto 1
Caterpillar M318 F, 2018 ROK, 5800 MTH - Ekskavator me goma: foto 2
Caterpillar M318 F, 2018 ROK, 5800 MTH - Ekskavator me goma: foto 3
Caterpillar M318 F, 2018 ROK, 5800 MTH - Ekskavator me goma: foto 4
Caterpillar M318 F, 2018 ROK, 5800 MTH - Ekskavator me goma: foto 5
20185800 orët
Poloni, 63-405 Strzyżew
emailKontakto shitësin
Inny CHWYTAK MUSTANG GRP 1500, waga 990 KG - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 1
Inny CHWYTAK MUSTANG GRP 1500, waga 990 KG - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 2
Inny CHWYTAK MUSTANG GRP 1500, waga 990 KG - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 3
Inny CHWYTAK MUSTANG GRP 1500, waga 990 KG - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 4
Inny CHWYTAK MUSTANG GRP 1500, waga 990 KG - Kovë kafshuese për Makineri ndërtimi: foto 5
2023
Poloni, 63-405 Strzyżew
emailKontakto shitësin
Inny Nowe szczęki kruszące MUSTANG RH 08, waga 800 KG - Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi: foto 1
Inny Nowe szczęki kruszące MUSTANG RH 08, waga 800 KG - Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi: foto 2
Inny Nowe szczęki kruszące MUSTANG RH 08, waga 800 KG - Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi: foto 3
Inny Nowe szczęki kruszące MUSTANG RH 08, waga 800 KG - Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi: foto 4
Inny Nowe szczęki kruszące MUSTANG RH 08, waga 800 KG - Tranxha demolimi për Makineri ndërtimi: foto 5
E re2022
Poloni, 63-405 Strzyżew
emailKontakto shitësin
Hitachi ZX 210 LC-5B, 2016 ROK, 8100 MTH - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
Hitachi ZX 210 LC-5B, 2016 ROK, 8100 MTH - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
Hitachi ZX 210 LC-5B, 2016 ROK, 8100 MTH - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
Hitachi ZX 210 LC-5B, 2016 ROK, 8100 MTH - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
Hitachi ZX 210 LC-5B, 2016 ROK, 8100 MTH - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
20168100 orët
Poloni, 63-405 Strzyżew
emailKontakto shitësin
Ofertat e fundit
Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH - Fadrom me goma: foto 1
Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH - Fadrom me goma: foto 2
Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH - Fadrom me goma: foto 3
Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH - Fadrom me goma: foto 4
Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Kramer Allrad 650 - 349, 2014 ROK, 2200 MTH

20142200 orët50 hp
Poloni, 63-405 Strzyżew
Botuar: 1d

29 989EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 044 963 ALL
 • ≈ 32 391 USD
star
20142200 orët50 hp
Poloni, 63-405 Strzyżew
emailKontakto shitësin
Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER - Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi: foto 1
Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER - Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi: foto 2
Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER - Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi: foto 3
Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER - Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi: foto 4
Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER - Kovë ekskavatori për Makineri ndërtimi: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Inny Łyżka hydrauliczna skarpowa WIMMER

2008
Poloni, 63-405 Strzyżew
Botuar: 6d

3 437EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 348 979 ALL
 • ≈ 3 712 USD
star
2008
Poloni, 63-405 Strzyżew
emailKontakto shitësin
Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Volvo EC 250 EL, 2020 ROK, 3700 MTH

20204700 orët220 hp
Poloni, 63-405 Strzyżew
Botuar: 6d

93 586,75EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 9 502 348,09 ALL
 • ≈ 101 084,11 USD
star
20204700 orët220 hp
Poloni, 63-405 Strzyżew
emailKontakto shitësin
Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH - Buldozer: foto 1
Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH - Buldozer: foto 2
Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH - Buldozer: foto 3
Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH - Buldozer: foto 4
Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH - Buldozer: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Caterpillar D6K2 LGP, 2018 ROK, 4200 MTH

20184000 orët160 hp
Poloni, 63-405 Strzyżew
Botuar: 6d

112 341,6EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 11 406 655,77 ALL
 • ≈ 121 341,76 USD
star
20184000 orët160 hp
Poloni, 63-405 Strzyżew
emailKontakto shitësin
Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (40)

Volvo EC 220 EL, 2019 ROK, SYSTEM 3D ACTIVE CONTROL

20193681 orët175 hp
Poloni, 63-405 Strzyżew
Botuar: 7d

108 191EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 10 985 281 ALL
 • ≈ 116 859 USD
star
20193681 orët175 hp
Poloni, 63-405 Strzyżew
emailKontakto shitësin
Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH - Ekskavator me goma: foto 1
Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH - Ekskavator me goma: foto 2
Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH - Ekskavator me goma: foto 3
Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH - Ekskavator me goma: foto 4
Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH - Ekskavator me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Caterpillar M316D, 2010 ROK, 9200 MTH

20109200 orët160 hp
Poloni, 63-405 Strzyżew
Botuar: 14d

45 906EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 661 111 ALL
 • ≈ 49 583 USD
star
20109200 orët160 hp
Poloni, 63-405 Strzyżew
emailKontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(22)
t1 test dealer - F.H.U. EURO-MASZ Renata Gąsiorek
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.