EURO AUCTIONS (UK) LTD nga Mbretëria e Bashkuar, 7868 ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
72 OMAGH ROAD DROMORE OMAGH BT78 3AJ, United Kingdom
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:22:48
Personat e kontaktit
Chris Rankin
Chris Osborne
Dermot O'Connor

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
Unused 2023 Rippa R325 - Miniekskavator: foto 1
Unused 2023 Rippa R325 - Miniekskavator: foto 2
Unused 2023 Rippa R325 - Miniekskavator: foto 3
Unused 2023 Rippa R325 - Miniekskavator: foto 4
Unused 2023 Rippa R325 - Miniekskavator: foto 5
Pyet për çmimin
2023
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
CAT 312C - Ekskavator me zinxhirë: foto 1
CAT 312C - Ekskavator me zinxhirë: foto 2
CAT 312C - Ekskavator me zinxhirë: foto 3
CAT 312C - Ekskavator me zinxhirë: foto 4
CAT 312C - Ekskavator me zinxhirë: foto 5
Pyet për çmimin
Kërkoni informacion
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
2021 Mercedes Arocs 3240 - Kamion vetëshkarkues: foto 1
2021 Mercedes Arocs 3240 - Kamion vetëshkarkues: foto 2
2021 Mercedes Arocs 3240 - Kamion vetëshkarkues: foto 3
2021 Mercedes Arocs 3240 - Kamion vetëshkarkues: foto 4
2021 Mercedes Arocs 3240 - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Pyet për çmimin
2021232564 km
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
2018 JCB 48Z-1 - Miniekskavator: foto 1
2018 JCB 48Z-1 - Miniekskavator: foto 2
2018 JCB 48Z-1 - Miniekskavator: foto 3
2018 JCB 48Z-1 - Miniekskavator: foto 4
2018 JCB 48Z-1 - Miniekskavator: foto 5
Pyet për çmimin
2018
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Ofertat e fundit
2021 Mercedes Arocs 3240 - Kamion vetëshkarkues: foto 1
2021 Mercedes Arocs 3240 - Kamion vetëshkarkues: foto 2
2021 Mercedes Arocs 3240 - Kamion vetëshkarkues: foto 3
2021 Mercedes Arocs 3240 - Kamion vetëshkarkues: foto 4
2021 Mercedes Arocs 3240 - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (41)

2021 Mercedes Arocs 3240

Kamion vetëshkarkues
2021234487 km
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 19orë 19minNumri i referencës 140406462
Ankandi
2021234487 km
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
2016 Thwaites 6 Ton - Minshkarkues: foto 1
2016 Thwaites 6 Ton - Minshkarkues: foto 2
2016 Thwaites 6 Ton - Minshkarkues: foto 3
2016 Thwaites 6 Ton - Minshkarkues: foto 4
2016 Thwaites 6 Ton - Minshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (32)

2016 Thwaites 6 Ton

Minshkarkues
2016
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 19orë 20minNumri i referencës 140406606
Ankandi
2016
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
2018 DAF 440 - Kamion vetëshkarkues: foto 1
2018 DAF 440 - Kamion vetëshkarkues: foto 2
2018 DAF 440 - Kamion vetëshkarkues: foto 3
2018 DAF 440 - Kamion vetëshkarkues: foto 4
2018 DAF 440 - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (39)

2018 DAF 440

Kamion vetëshkarkues
2018481632 km
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 19orë 20minNumri i referencës 140407188
Ankandi
2018481632 km
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
2023 Ammann ARR1575 - Makineri asfalti: foto 1
2023 Ammann ARR1575 - Makineri asfalti: foto 2
2023 Ammann ARR1575 - Makineri asfalti: foto 3
2023 Ammann ARR1575 - Makineri asfalti: foto 4
2023 Ammann ARR1575 - Makineri asfalti: foto 5
Shiko të gjitha fotot (37)

2023 Ammann ARR1575

Makineri asfalti
2023
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 19orë 20minNumri i referencës 140407181
Ankandi
2023
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
Volvo L180D - Fadrom me goma: foto 1
Volvo L180D - Fadrom me goma: foto 2
Volvo L180D - Fadrom me goma: foto 3
Volvo L180D - Fadrom me goma: foto 4
Volvo L180D - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (50)

Volvo L180D

Fadrom me goma
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 19orë 20minNumri i referencës 140407073
Ankandi
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
2016 Volvo FMX420 - Kamion vetëshkarkues: foto 1
2016 Volvo FMX420 - Kamion vetëshkarkues: foto 2
2016 Volvo FMX420 - Kamion vetëshkarkues: foto 3
2016 Volvo FMX420 - Kamion vetëshkarkues: foto 4
2016 Volvo FMX420 - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (43)

2016 Volvo FMX420

Kamion vetëshkarkues
2016432797 km
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 19orë 20minNumri i referencës 140406819
Ankandi
2016432797 km
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
Trego të gjitha ofertat(7868)
t1 test dealer - EURO AUCTIONS (UK) LTD
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.