Fame export

Fame export

Vendndodhja
Belgjikë, Bruxelles
Rue Heyvaert 161, 1080 Bruxelles, Belgique
Ofertat e fundit
TOYOTA coaster ....Original Toyota Japan...Not China ......BELGIUM.... - minibus
 8
19 500 EUR

Minibus

2008

Online: 2d

Fame export

8

Belgjikë, Bruxelles

TOYOTA Coaster .....Original Toyota Japan...Not China ......BELGIUM.... - autobus
 8
19 500 EUR

Autobus

2008

Online: 2d

Fame export

8

Belgjikë, Bruxelles

TOYOTA Coaster ....Japan made ....Not China ......BELGIUM .... - autobus suburban
 8
19 500 EUR

Autobus suburban

2008

Online: 2d

Fame export

8

Belgjikë, Bruxelles

TOYOTA Coaster .....Original Nissan Japan...Not China ......BELGIUM.... - minibus
 6
26 000 EUR

Minibus

2015

Online: 2d

Fame export

8

Belgjikë, Bruxelles

TOYOTA Coaster - / - Hyundai County .... 32 seats ...6 Buses available. - autobus suburban
 6
22 800 EUR

Autobus suburban

2014
66 000 km

Online: 2d

Fame export

8

Belgjikë, Bruxelles

TOYOTA Coaster - / - Hyundai County ..... 32 seats ...6 Buses available - minibus
 6
22 800 EUR

Minibus

2014

Online: 2d

Fame export

8

Belgjikë, Bruxelles

TOYOTA Coaster - / - Nissan Civilian ... Petrol - 30 seats ... - autobus suburban
 6
26 000 EUR

Autobus suburban

2015

Online: 2d

Fame export

8

Belgjikë, Bruxelles

ID CIVILIAN

TOYOTA Coaster -/- Mitsubishi Rosa - autobus suburban
 4
22 500 EUR

Autobus suburban

2012

Online: 23d

Fame export

8

Belgjikë, Bruxelles

TOYOTA Coaster ....Japan made - not china ..... BELGIUM - minibus
 7
18 500 EUR

Minibus

Online: 1m 3d

Fame export

8

Belgjikë, Bruxelles

TOYOTA Coaster ...petrol engine ... Japan made - not china ...... BELGI - autobus suburban
 12
Pyet për çmimin

Autobus suburban

Online: 1m 3d

Fame export

8

Belgjikë, Bruxelles

Trego të gjitha ofertat (15)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Fame export
Mesazhi u dërgua.