FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Telefonat
Faqja e internetit
flotilo.pl
Vendndodhja
Poloni, Skierniewice
Mszczonowska 18A lok. 2B
Ofertat e fundit
GEHL 6640 Turbo dual pilot - fadromë me drejtim nga ruspa
 5
67.01 EUR

Fadromë me drejtim nga ruspa

2005
813 orët

Online: 1d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

SIPMA Z-224/1 - dengmbledhëse katrore
 5
33.51 EUR

Dengmbledhëse katrore

1995

Online: 1d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

Metal Fach Z552 - mbështjellëse dengjesh
 5
11.17 EUR

Mbështjellëse dengjesh

2009

Online: 1d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

HAWE 8 t / 13 m3 - rimorkio bujqësore
 6
33.51 EUR

Rimorkio bujqësore

1988

Online: 1d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

SCHUSTER BEHALTERBAU  GESEKE 12800 - shpërndarës plehu të lëngshëm
 6
446.74 EUR

Shpërndarës plehu të lëngshëm

2006

Online: 1d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

BAUKEMA SHM4-120 A - makinë niveluese
 5
446.74 EUR

Makinë niveluese

1989

Online: 1d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

ZETTELMEYER ZL 802 SI - fadromë me goma
 5
22.30 EUR

Fadromë me goma

1996
6 833 orët

Online: 3d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

Japy Wanna 1200l - pajisje mjeljeje
 6
22.30 EUR

Pajisje mjeljeje

Online: 3d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

Valmet 911 - korrëse pylltarie
 5
22.30 EUR

Korrëse pylltarie

2002
20 078 orët

Online: 3d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

AMMANN DUOMAT - pllakë vibratori
 5
234.19 EUR

Pllakë vibratori

1983

Online: 3d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Poloni, Skierniewice

Trego të gjitha ofertat (58)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te FLOTILO sp. z o.o. sp. k.
Mesazhi u dërgua.