Forklifthouse B.V.
Forklifthouse B.V.
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Galeri

Forklifthouse B.V.

Telefonat
Faqja e internetit
www.forklifthouse.com
Orari i punës
08:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Holandë, Zaltbommel
Schimminck 1c, 5301 KR Zaltbommel, The Netherlands
Personat e kontaktit
Jon Breeuwsma
Deutsch, English, Nederlands
Ofertat e fundit
 Jungheinrich ETV325 - pirun ritërheqës
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2012
Elektro
5 250 orët
Lartësia e ngritjes: 5 900 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 2d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID  11557

 Jungheinrich EFG425s - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2014
Elektro
7 488 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 2d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID  11553

 Jungheinrich EFG425s - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2014
Elektro
7 590 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 2d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID  11554

 Jungheinrich ETV216 - pirun ritërheqës
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2011
Elektro
6 196 orët
Lartësia e ngritjes: 8 720 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 6d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID  11542

 Jungheinrich EFG220 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2015
Elektro
12 135 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 6d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID  11551

 Jungheinrich EF216K - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2014
Elektro
9 446 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 6d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID  11549

 Jungheinrich EFG320 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2013
Elektro
7 054 orët
Lartësia e ngritjes: 3 100 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 6d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID  11545

 Jungheinrich EFG220 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2012
Elektro
6 297 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 6d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID  11548

 Jungheinrich ETV320 - pirun ritërheqës
Pyet për çmimin

Pirun ritërheqës

2009
Elektro
4 935 orët
Lartësia e ngritjes: 7 400 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 6d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID  11541

 Jungheinrich EMC110 - stivosës
 3
Pyet për çmimin

Stivosës

2013
Elektro
Lartësia e ngritjes: 1 540 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Online: 10d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID  11143

Trego të gjitha ofertat (176)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Forklifthouse B.V.
Mesazhi u dërgua.