Fymas Auctions ApS - Visit the auction on fymasauctions dk nga Danimarkë, 1279 ads tanishme

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on fymasauctions dk

28 abonentë

Aktivitetet
Ankand
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Danimarkë, Glostrup
Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Shih hartën
Orari i punës
08:00-17:00E Hënë - E Premte
Ora lokale e shitësit:20:27

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
Hummer H 2 - Veturë: foto 1
Hummer H 2 - Veturë: foto 2
Hummer H 2 - Veturë: foto 3
Hummer H 2 - Veturë: foto 4
Hummer H 2 - Veturë: foto 5

10 121EUR

Ankandi
2004110000 km
Danimarkë, Glostrup
ABC Optager - Makinë për nxjerrjen e patateve: foto 1
ABC Optager - Makinë për nxjerrjen e patateve: foto 2
ABC Optager - Makinë për nxjerrjen e patateve: foto 3
ABC Optager - Makinë për nxjerrjen e patateve: foto 4
ABC Optager - Makinë për nxjerrjen e patateve: foto 5

810EUR

Ankandi
2000
Danimarkë, Glostrup
Renault Master 2,3 Cdi 150 - Kamion me karroceri të hapur: foto 1
Renault Master 2,3 Cdi 150 - Kamion me karroceri të hapur: foto 2
Renault Master 2,3 Cdi 150 - Kamion me karroceri të hapur: foto 3
Renault Master 2,3 Cdi 150 - Kamion me karroceri të hapur: foto 4
Renault Master 2,3 Cdi 150 - Kamion me karroceri të hapur: foto 5
201468801 kmNgarkesa e dobishme: 1250 kgPesha bruto: 3500 kg
Danimarkë, Glostrup
ABC 140 cm - Kovë ekskavatori: foto 1
ABC 140 cm - Kovë ekskavatori: foto 2
ABC 140 cm - Kovë ekskavatori: foto 3
ABC 140 cm - Kovë ekskavatori: foto 4

270EUR

Ankandi
2013I pershtatshem per modele: Machine weight: 6 -12t
Danimarkë, Glostrup
Ofertat e fundit
Atlas AR 75 S - Fadrom me goma: foto 1
Atlas AR 75 S - Fadrom me goma: foto 2
Atlas AR 75 S - Fadrom me goma: foto 3
Atlas AR 75 S - Fadrom me goma: foto 4
Atlas AR 75 S - Fadrom me goma: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

Atlas AR 75 S

Fadrom me goma
20086830 orët
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Botuar: 1d

9 447EUR

Ankandi
 • ≈ 947 033 ALL
 • ≈ 10 285 USD
20086830 orët
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Giant 4548 Tendo - Ekskavator teleskopik: foto 1
Giant 4548 Tendo - Ekskavator teleskopik: foto 2
Giant 4548 Tendo - Ekskavator teleskopik: foto 3
Giant 4548 Tendo - Ekskavator teleskopik: foto 4
Giant 4548 Tendo - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (34)

Giant 4548 Tendo

Ekskavator teleskopik
20161322 orëtLartësia e ngritjes: 4800 mmKapaciteti ngritës: 1400 kg
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Botuar: 1d

11 471EUR

Ankandi
 • ≈ 1 149 933 ALL
 • ≈ 12 488 USD
20161322 orëtLartësia e ngritjes: 4800 mmKapaciteti ngritës: 1400 kg
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Ifor Williams 6 maskintrailer - Rimorkio makine: foto 1
Ifor Williams 6 maskintrailer - Rimorkio makine: foto 2
Ifor Williams 6 maskintrailer - Rimorkio makine: foto 3
Ifor Williams 6 maskintrailer - Rimorkio makine: foto 4
Ifor Williams 6 maskintrailer - Rimorkio makine: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

Ifor Williams 6 maskintrailer

Rimorkio makine
2002Ngarkesa e dobishme: 2850 kgPesha bruto: 3500 kg
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Botuar: 1d

675EUR

Ankandi
 • ≈ 67 666 ALL
 • ≈ 734 USD
2002Ngarkesa e dobishme: 2850 kgPesha bruto: 3500 kg
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Linde H40D - Pirun ngritës: foto 1
Linde H40D - Pirun ngritës: foto 2
Linde H40D - Pirun ngritës: foto 3
Linde H40D - Pirun ngritës: foto 4
Linde H40D - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (35)

Linde H40D

Pirun ngritës
20079760 orëtLartësia e ngritjes: 5000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Botuar: 1d

4 049EUR

Ankandi
 • ≈ 405 900 ALL
 • ≈ 4 408 USD
20079760 orëtLartësia e ngritjes: 5000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Mercedes E 200 CDI Be Aut. - Veturë: foto 1
Mercedes E 200 CDI Be Aut. - Veturë: foto 2
Mercedes E 200 CDI Be Aut. - Veturë: foto 3
Mercedes E 200 CDI Be Aut. - Veturë: foto 4
Mercedes E 200 CDI Be Aut. - Veturë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Mercedes E 200 CDI Be Aut.

Veturë
2011412600 km
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Botuar: 1d

2 024EUR

Ankandi
 • ≈ 202 899 ALL
 • ≈ 2 203 USD
2011412600 km
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
JLG 450 AJ Series II - Krah me çernjerë: foto 1
JLG 450 AJ Series II - Krah me çernjerë: foto 2
JLG 450 AJ Series II - Krah me çernjerë: foto 3
JLG 450 AJ Series II - Krah me çernjerë: foto 4
JLG 450 AJ Series II - Krah me çernjerë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

JLG 450 AJ Series II

Krah me çernjerë
19994650 orët
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Botuar: 1d

4 723EUR

Ankandi
 • ≈ 473 466 ALL
 • ≈ 5 141 USD
19994650 orët
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Trego të gjitha ofertat(1279)
t1 test dealer - Fymas Auctions ApS - Visit the auction on fymasauctions dk
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.