Fymas Auctions ApS

Fymas Auctions ApS

Telefonat
Faqja e internetit
www.fymasauctions.dk/
Vendndodhja
Danimarkë, Ballerup
Ramosevej 28, 2750 Ballerup/Copenhagen, Denmark
Ofertat e fundit
Caterpillar 301.7 D - miniekskavator
 20
4 111 EUR
Ankandi

Miniekskavator

2012
3 950 orët

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Ballerup

Suzuki Grand Vitara - veturë
 20
1 146 EUR
Ankandi

Veturë

2007
348 000 km

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Ballerup

Caterpillar 301.7 D - miniekskavator
 20
4 919 EUR
Ankandi

Miniekskavator

2012
2 900 orët

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Ballerup

Ford Transit 280 S 2,2 TDSI - furgon
 20
270 EUR
Ankandi

Furgon

2008
239 000 km
Pesha bruto: 2 800 kg

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Ballerup

Schäffer D40 W - fadromë me goma
 20
2 035 EUR
Ankandi

Fadromë me goma

1987
3 200 orët

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Ballerup

Ford S-max Van 2,0 TDCI - furgon pasagjerësh
 20
337 EUR
Ankandi

Furgon pasagjerësh

2007
299 000 km
Pesha bruto: 2 505 kg

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Ballerup

Atika Tvangsblander - pajisje betoni
 6
94 EUR
Ankandi

Pajisje betoni

2010

Online: 5d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Ballerup

LAG Trailer - gjysmërimorkio me platformë
 15
2 019 EUR
Ankandi

Gjysmërimorkio me platformë

2004
Ngarkesa e dobishme: 32 650 kg
Pesha bruto: 40 000 kg

Online: 5d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Ballerup

Klippo Pro E400 - pajisje kopshti
 12
202 EUR
Ankandi

Pajisje kopshti

2000

Online: 5d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Ballerup

Stihl HT 313 - pajisje kopshti
 10
135 EUR
Ankandi

Pajisje kopshti

2013

Online: 5d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Ballerup

Trego të gjitha ofertat (268)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Fymas Auctions ApS
Mesazhi u dërgua.