Garage Losch Truck, Van & Bus S.à r.l. nga Luksemburg, 32 ads tanishme

Garage Losch Truck, Van & Bus S.à r.l.

Aktivitetet
Leasing, Ankand, Dorëzim, Zhdoganimi, Prodhimi vetanak, Riparimi dhe shërbimi
Vendndodhja
Luksemburg, NIEDERANVEN
59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Shih hartën
Orari i punës
08:00-18:00E Hënë - E Premte
07:00-15:00E Shtunë
Personat e kontaktit
Marco Rinnenburger
Deutsch, English
Leon Backes
Deutsch, English, Español

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
3 Më shumë se 3 vjet me Truck1
V Volkswagen shitës i autorizuar
M MAN shitës i autorizuar
N Neoplan shitës i autorizuar
H Hess shitës i autorizuar
4.4
228 komente
Burim: Google Maps
Ofertat më të mira
MAN TGX 18.520 4x2 BL SA Meiller Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 1
MAN TGX 18.520 4x2 BL SA Meiller Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 2
MAN TGX 18.520 4x2 BL SA Meiller Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 3
MAN TGX 18.520 4x2 BL SA Meiller Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 4
MAN TGX 18.520 4x2 BL SA Meiller Kipphydraulik - Gjysmë-kamion: foto 5
E re202410 km4x2Euro 6519 hpPesha bruto: 19000 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
Volkswagen Crafter 35 L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 1
Volkswagen Crafter 35 L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 2
Volkswagen Crafter 35 L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 3
Volkswagen Crafter 35 L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 4
Volkswagen Crafter 35 L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 5
202028500 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3177 hpPesha bruto: 3500 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
MAN TGX 24.500 6X2-2 LL-U - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 1
MAN TGX 24.500 6X2-2 LL-U - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 2
MAN TGX 24.500 6X2-2 LL-U - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 3
MAN TGX 24.500 6X2-2 LL-U - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 4
MAN TGX 24.500 6X2-2 LL-U - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme: foto 5
2018470115 km6x2Euro 6500 hpPesha bruto: 26000 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
Volkswagen T6.1 Transporter Kastenwagen - Furgon i vogël: foto 1
Volkswagen T6.1 Transporter Kastenwagen - Furgon i vogël: foto 2
Volkswagen T6.1 Transporter Kastenwagen - Furgon i vogël: foto 3
Volkswagen T6.1 Transporter Kastenwagen - Furgon i vogël: foto 4
Volkswagen T6.1 Transporter Kastenwagen - Furgon i vogël: foto 5
202314485 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 390 hpPesha bruto: 2800 kg
Luksemburg, NIEDERANVEN
Ofertat e fundit
MAN TGE 3.140 4x2 L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 1
MAN TGE 3.140 4x2 L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 2
MAN TGE 3.140 4x2 L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 3
MAN TGE 3.140 4x2 L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 4
MAN TGE 3.140 4x2 L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

MAN TGE 3.140 4x2 L4H3 Kastenwagen Lang

Furgon
202055000 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3140 hpPesha bruto: 3500 kg
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Botuar: 13dNumri i referencës PF8605

35 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 598 867 ALL
 • ≈ 39 084 USD
202055000 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3140 hpPesha bruto: 3500 kg
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
MAN TGE 3.140 4X2F L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 1
MAN TGE 3.140 4X2F L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 2
MAN TGE 3.140 4X2F L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 3
MAN TGE 3.140 4X2F L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 4
MAN TGE 3.140 4X2F L4H3 Kastenwagen Lang - Furgon: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

MAN TGE 3.140 4X2F L4H3 Kastenwagen Lang

Furgon
202155000 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3140 hpPesha bruto: 3500 kg
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Botuar: 13dNumri i referencës PF8606

34 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 498 620 ALL
 • ≈ 37 995 USD
202155000 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3140 hpPesha bruto: 3500 kg
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Kamion vetëshkarkues: foto 1
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Kamion vetëshkarkues: foto 2
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Kamion vetëshkarkues: foto 3
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Kamion vetëshkarkues: foto 4
MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde - Kamion vetëshkarkues: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

MAN TGS 41.480 BB CH 8x4 Meiller Mulde

Kamion vetëshkarkues
20234500 km8x4Euro 6480 hpPesha bruto: 39000 kg
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Botuar: 20dNumri i referencës 815975013

136 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 13 723 814 ALL
 • ≈ 149 044 USD
20234500 km8x4Euro 6480 hpPesha bruto: 39000 kg
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Volkswagen Crafter 35 L3H3 Kastenwagen - Furgon: foto 1
Volkswagen Crafter 35 L3H3 Kastenwagen - Furgon: foto 2
Volkswagen Crafter 35 L3H3 Kastenwagen - Furgon: foto 3
Volkswagen Crafter 35 L3H3 Kastenwagen - Furgon: foto 4
Volkswagen Crafter 35 L3H3 Kastenwagen - Furgon: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

Volkswagen Crafter 35 L3H3 Kastenwagen

Furgon
202158950 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3177 hpPesha bruto: 3500 kg
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Botuar: 23dNumri i referencës YY9213

28 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 897 138 ALL
 • ≈ 31 463 USD
202158950 kmdizelEuro 6Numri i ndenjëseve: 3177 hpPesha bruto: 3500 kg
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Kippauflieger 3-Achser - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 1
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Kippauflieger 3-Achser - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 2
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Kippauflieger 3-Achser - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 3
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Kippauflieger 3-Achser - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 4
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Kippauflieger 3-Achser - Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2 Kippauflieger 3-Achser

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
E re20223-aksNgarkesa e dobishme: 29551 kgPesha bruto: 36000 kg
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Botuar: 23dNumri i referencës 328563

34 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 498 620 ALL
 • ≈ 37 995 USD
E re20223-aksNgarkesa e dobishme: 29551 kgPesha bruto: 36000 kg
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Volkswagen Amarok Life 2.0 TDI Doka 4Motion - Veturë: foto 1
Volkswagen Amarok Life 2.0 TDI Doka 4Motion - Veturë: foto 2
Volkswagen Amarok Life 2.0 TDI Doka 4Motion - Veturë: foto 3
Volkswagen Amarok Life 2.0 TDI Doka 4Motion - Veturë: foto 4
Volkswagen Amarok Life 2.0 TDI Doka 4Motion - Veturë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Volkswagen Amarok Life 2.0 TDI Doka 4Motion

Veturë
E re10 km
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Botuar: 23dNumri i referencës 320796

36 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 704 126 ALL
 • ≈ 40 227 USD
E re10 km
Luksemburg, 59, RUE GABRIEL LIPPMANN L-6947 NIEDERANVEN, Luxemburg
Trego të gjitha ofertat(32)
t1 test dealer - Garage Losch Truck, Van & Bus S.à r.l.
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.