Gassmann GmbH nga Gjermani, ads tanishme
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë
Gassmann GmbH

Gassmann GmbH

Vlerësim
4.6 128 komente
Vendndodhja
Gjermani, Göttingen
Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Arocs 2643 6x4, Liebherr 704, ca. 7m³ - autobetoniere
 3
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobetoniere

108 462 km
428 hp

Botuar: 1d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85874

Mercedes-Benz Econic 2629 LL 6x2/4 NLA, EEV, Lenkachse, HS - kamion mbeturinash
 1
24 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion mbeturinash

97 900 km
285 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 510 kg

Botuar: 1d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85873

Mercedes-Benz 814 DA 4x4 mit Kran Ferrari 530 A 2, Widi Platte - kamion vetëshkarkues
 15
28 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues, kamion me vinç

92 000 km
4x4
139 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 100 kg
Pesha bruto: 8 600 kg

Botuar: 1d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 7257

Obermaier Obermeier ETN 65 Tandempritsche - rimorkio e hapur/ platformë
 8
3 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio e hapur/ platformë

Ngarkesa e dobishme: 4 130 kg
Pesha bruto: 6 500 kg

Botuar: 1d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 16657

Schmitz Cargobull SKI 18-7,2 Stahlmulde ca. 24m³ - gjysmë rimorkio vetëshkarkuese
 12
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë rimorkio vetëshkarkuese

2-aks
Ngarkesa e dobishme: 26 650 kg
Pesha bruto: 32 500 kg

Botuar: 1d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 6569

Mercedes-Benz Actros 1841 L 4x2 Telligent-Schaltautomatik II - autobot
 15
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autobot

520 938 km
4x2
407 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 315 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 1d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 80300

DAF XF 480 6x2, Lift-/Lenkachse, Kran Palfinger PK - kamion me karroceri të hapur
 15
259 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me karroceri të hapur, kamion me vinç

E re
6x2
479 hp
Ngarkesa e dobishme: 8 120 kg
Pesha bruto: 26 000 kg

Botuar: 2d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85871

Mercedes-Benz Sprinter 515 Doka 4x2, Meiller Kipper, - kamion vetëshkarkues
 15
16 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëshkarkues

2007
194 675 km
4x2
149 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 100 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Botuar: 2d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 85511

Schmidt MF 3.3 Schneeräumschild - thikë
 7
1 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Thikë për makineri ndërtimi

1979

Botuar: 2d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 9752

Mercedes-Benz Arocs 1843 AS 4x4, Kipphydraulik - gjysmë-kamion
 12
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Gjysmë-kamion

2014
368 500 km
4x4
428 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 510 kg
Pesha bruto: 18 000 kg

Botuar: 2d

Gassmann GmbH

17

Gjermani, Göttingen

Numri i referencës 17226

Trego të gjitha ofertat (2 556)

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Dërgo mesazhin te Gassmann GmbH
Mesazhi u dërgua.
t1 old