Gassmann GmbH nga Gjermani, ads tanishme
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Gassmann GmbH

Your powerful business partner There is only one name to be mentioned if you are talking about business vehicles in Germany and Europe: Gassmann. Rightly, because the Gassmann Group with the Gassmann GmbH and the NUFA GmbH & Co. KG is your powerful specialist for commercial vehicles and construction machines.

Vendndodhja
Gjermani, Göttingen
Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
Shih hartën
Ora lokale e shitësit:06:30

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

I besueshëm
18 Më shumë se 18 vjet me Truck1
4.6
136 komente
Burim: Google Maps
Ofertat e fundit
MAN TGA 18.350 4x2 LL, Fahrschulausstattung - Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme
camera_alt 12
23 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Transportjer kontejnerësh/ Kamion me karroceri të çmontueshme

185612 km
4x2
Euro 4
349 hp
Ngarkesa e dobishme: 6370 kg
Pesha bruto: 18000 kg

Botuar: 20orë 25min

Gassmann GmbH

18
Gjermani
Mercedes-Benz L 408 mit Anhänger von Ernst Auwärter - Veturë
camera_alt 15
159 000 EUR

Veturë

1972
1001 km

Botuar: 20orë 25min

Gassmann GmbH

18
Gjermani
Mercedes-Benz L 405 Autotransporter - Veturë
camera_alt 15
8 900 EUR

Veturë

1963
48438 km

Botuar: 20orë 25min

Gassmann GmbH

18
Gjermani
Mercedes-Benz Atego 816 L 4x2, Dautel LBW - Kamion me karroceri të hapur
camera_alt 14
23 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion me karroceri të hapur

277706 km
4x2
Euro 6
156 hp
Ngarkesa e dobishme: 2175 kg
Pesha bruto: 7490 kg

Botuar: 20orë 25min

Gassmann GmbH

18
Gjermani
Mercedes-Benz L 406, Pritsche - Veturë
camera_alt 15
17 900 EUR

Veturë

106997 km

Botuar: 20orë 25min

Gassmann GmbH

18
Gjermani
Mercedes-Benz L 405 Autotransporter - Autotransportues
camera_alt 15
8 900 EUR

Autotransportues

1963
48438 km
50 hp

Botuar: 20orë 25min

Gassmann GmbH

18
Gjermani
Renault D 280 4x2, Nebenantrieb, 2x Vorhanden! - Kamion kabinë-shasi
camera_alt 15
69 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion kabinë-shasi

E re
4x2
Euro 6
279 hp
Ngarkesa e dobishme: 12414 kg
Pesha bruto: 18000 kg

Botuar: 20orë 25min

Gassmann GmbH

18
Gjermani
Smart Smart forTwo Cabrio mhd - Veturë
camera_alt 11
Pyet për çmimin

Veturë

35664 km

Botuar: 20orë 25min

Gassmann GmbH

18
Gjermani
Mercedes-Benz Actros 2536 L 6x2 NLA, Lenk-Liftachse - Kamion vetëngarkues
camera_alt 10
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kamion vetëngarkues

283000 km
6x2
Euro 5
Ngarkesa e dobishme: 14915 kg
Pesha bruto: 26000 kg

Botuar: 20orë 25min

Gassmann GmbH

18
Gjermani
Volkswagen T2, Type 2, DOKA, Pickup, Pritsche, Doppelkabine - Veturë
camera_alt 15
36 900 EUR

Veturë

77173 km

Botuar: 20orë 25min

Gassmann GmbH

18
Gjermani
Trego të gjitha ofertat(2567)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.