UAB GEDAIVA nga Lituani, ads tanishme
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

UAB GEDAIVA

Telefonat
Vlerësim
4.3 28 komente
Orari i punës
09:00-17:00 E Hënë - E Premte
Vendndodhja
Lituani, Vilnius
SVENCIONIU 116B, NEMENCINE, LITHUANIA
Personat e kontaktit
Sales & Customer support contact
English, Suomi, Lietuvių, Русский
Ofertat e fundit
VOLVO FH12 460 6x2 - makineritë e tjera
 20
24 500 EUR

Makineritë e tjera

2005
1 000 000 km

Botuar: 25min

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 154599

SCANIA 124 420 6x2 Manual Retarder - kamion kabinë-shasi
 16
9 900 EUR

Kamion kabinë-shasi

2000
620 000 km
6x2
414 hp

Botuar: 25min

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 160619

SCANIA 82 4x2 Manual - Full steel - Tipper - makineritë e tjera
 15
7 900 EUR

Makineritë e tjera

1983
142 000 km

Botuar: 25min

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 71352

SCANIA R620 6x4 Retarder - gjysmë-kamion
 15
20 900 EUR

Gjysmë-kamion

2008
1 300 000 km
6x4
611 hp
Ngarkesa e dobishme: 18 750 kg
Pesha bruto: 29 000 kg

Botuar: 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 159618

SCANIA R580 8x4 Manual Full Steel Big Axles Euro6 - kamion për transport druri
 16
39 900 EUR

Kamion për transport druri

2017
800 000 km
8x4
570 hp
Ngarkesa e dobishme: 22 740 kg
Pesha bruto: 35 500 kg

Botuar: 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 144522

SEAT Alhambra - minibus
 20
6 550 EUR

Minibus, furgon pasagjerësh

2014
354 000 km
Numri i ndenjëseve: 7

Botuar: 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 160618

VOLVO FM12 - 460- 8x4 - Big Axles - Manual - kamion me karroceri të hapur
 20
21 900 EUR

Kamion me karroceri të hapur

2004
690 000 km
8x4
452 hp
Ngarkesa e dobishme: 23 350 kg
Pesha bruto: 37 000 kg

Botuar: 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 160617

MERCEDES-BENZ Sprinter - City VI - 21 place - Euro6 - autobus qyteti
 20
23 900 EUR

Autobus qyteti

2013
450 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 21

Botuar: 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 158613

MERCEDES-BENZ Sprinter 316 Facelift VIP Euro6 - minibus
 19
10 400 EUR

Minibus, furgon pasagjerësh

2015
702 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 108441

MERCEDES-BENZ Sprinter 316 Facelift VIP Euro6 - autobus urban
 19
10 400 EUR

Autobus urban

2015
702 000 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 3d

UAB GEDAIVA

8

Lituani, Vilnius

Numri i referencës 108441

Trego të gjitha ofertat (273)
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
Dërgo mesazhin te UAB GEDAIVA
Mesazhi u dërgua.
t1 old