Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi nga Gjermani, 71 ads tanishme

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Aktivitetet
Dorëzim, Zhdoganimi
Faqja e internetit e kompanisë
Vendndodhja
Gjermani, Hamburg
Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Shih hartën
Orari i punës
09:00-17:30E Hënë - E Premte
10:00-16:00E Shtunë
Ora lokale e shitësit:19:20

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ofertat më të mira
Iveco Irisbus Crossway LE *EEV*DE*TOP* - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Irisbus Crossway LE *EEV*DE*TOP* - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Irisbus Crossway LE *EEV*DE*TOP* - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Irisbus Crossway LE *EEV*DE*TOP* - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Irisbus Crossway LE *EEV*DE*TOP* - Autobus qyteti: foto 5
2013512000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 38
Gjermani, Hamburg
Iveco Irisbus Crossway LE *EEV*DE*TOP* - Autobus qyteti: foto 1
Iveco Irisbus Crossway LE *EEV*DE*TOP* - Autobus qyteti: foto 2
Iveco Irisbus Crossway LE *EEV*DE*TOP* - Autobus qyteti: foto 3
Iveco Irisbus Crossway LE *EEV*DE*TOP* - Autobus qyteti: foto 4
Iveco Irisbus Crossway LE *EEV*DE*TOP* - Autobus qyteti: foto 5
2013572000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 38
Gjermani, Hamburg
Iveco Kapena Tema 100 (32*Sitze*DE*TOP*Schalt) O510 - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Iveco Kapena Tema 100 (32*Sitze*DE*TOP*Schalt) O510 - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Iveco Kapena Tema 100 (32*Sitze*DE*TOP*Schalt) O510 - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Iveco Kapena Tema 100 (32*Sitze*DE*TOP*Schalt) O510 - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Iveco Kapena Tema 100 (32*Sitze*DE*TOP*Schalt) O510 - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
2012560000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 32
Gjermani, Hamburg
Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*Reise*DE) - Autobus urban: foto 1
Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*Reise*DE) - Autobus urban: foto 2
Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*Reise*DE) - Autobus urban: foto 3
Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*Reise*DE) - Autobus urban: foto 4
Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*Reise*DE) - Autobus urban: foto 5
2013627000 kmEuro 5Numri i ndenjëseve: 50
Gjermani, Hamburg
Ofertat e fundit
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi Klimaanlage*wenig Km*Schalt - Furgon pasagjerësh: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi Klimaanlage*wenig Km*Schalt - Furgon pasagjerësh: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi Klimaanlage*wenig Km*Schalt - Furgon pasagjerësh: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi Klimaanlage*wenig Km*Schalt - Furgon pasagjerësh: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi Klimaanlage*wenig Km*Schalt - Furgon pasagjerësh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (27)

Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi Klimaanlage*wenig Km*Schalt

Furgon pasagjerësh
2013194000 kmdizelEuro 5Numri i ndenjëseve: 21163 hp
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 23dNumri i referencës Sprinter 516 466

34 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 408 398 ALL
 • ≈ 37 016 USD
2013194000 kmdizelEuro 5Numri i ndenjëseve: 21163 hp
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Langendorf Tieflader TUE 18/80-3 (Hydraulische Rampen) - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 1
Langendorf Tieflader TUE 18/80-3 (Hydraulische Rampen) - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 2
Langendorf Tieflader TUE 18/80-3 (Hydraulische Rampen) - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 3
Langendorf Tieflader TUE 18/80-3 (Hydraulische Rampen) - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 4
Langendorf Tieflader TUE 18/80-3 (Hydraulische Rampen) - Rimorkio me plan ngarkimi të ulët: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Langendorf Tieflader TUE 18/80-3 (Hydraulische Rampen)

Rimorkio me plan ngarkimi të ulët
19813-aksNgarkesa e dobishme: 17500 kgPesha bruto: 24000 kg
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 23dNumri i referencës Tieflader 753

7 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 701 729 ALL
 • ≈ 7 620 USD
19813-aksNgarkesa e dobishme: 17500 kgPesha bruto: 24000 kg
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi Transfer 34 LL (513 CDi*Klima) - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi Transfer 34 LL (513 CDi*Klima) - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi Transfer 34 LL (513 CDi*Klima) - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi Transfer 34 LL (513 CDi*Klima) - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi Transfer 34 LL (513 CDi*Klima) - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDi Transfer 34 LL (513 CDi*Klima)

Minibus, Furgon pasagjerësh
2015344000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 17
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 1mNumri i referencës Sprinter 313 cdi 470

24 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 405 928 ALL
 • ≈ 26 129 USD
2015344000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 17
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*54 Sitze) - Autobus suburban: foto 1
Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*54 Sitze) - Autobus suburban: foto 2
Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*54 Sitze) - Autobus suburban: foto 3
Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*54 Sitze) - Autobus suburban: foto 4
Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*54 Sitze) - Autobus suburban: foto 5
Shiko të gjitha fotot (26)

Setra S 415 UL-GT (Klima*Schalt*54 Sitze)

Autobus suburban
2008897000 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 54
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 1m 4dNumri i referencës S415 UL 303

47 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 711 609 ALL
 • ≈ 51 169 USD
2008897000 kmEuro 4Numri i ndenjëseve: 54
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Ford Transit (Schalt*18 Sitze*AC*Euro 6*Rückfahr Cam) - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 1
Ford Transit (Schalt*18 Sitze*AC*Euro 6*Rückfahr Cam) - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 2
Ford Transit (Schalt*18 Sitze*AC*Euro 6*Rückfahr Cam) - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 3
Ford Transit (Schalt*18 Sitze*AC*Euro 6*Rückfahr Cam) - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 4
Ford Transit (Schalt*18 Sitze*AC*Euro 6*Rückfahr Cam) - Minibus, Furgon pasagjerësh: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

Ford Transit (Schalt*18 Sitze*AC*Euro 6*Rückfahr Cam)

Minibus, Furgon pasagjerësh
2016211000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 18
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 1m 4dNumri i referencës transit 728

26 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 656 545 ALL
 • ≈ 28 850 USD
2016211000 kmEuro 6Numri i ndenjëseve: 18
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
MAN L2000 8-163 Koffer (Euro 4, Blatt-Blatt) - Kamioncine me kontinier: foto 1
MAN L2000 8-163 Koffer (Euro 4, Blatt-Blatt) - Kamioncine me kontinier: foto 2
MAN L2000 8-163 Koffer (Euro 4, Blatt-Blatt) - Kamioncine me kontinier: foto 3
MAN L2000 8-163 Koffer (Euro 4, Blatt-Blatt) - Kamioncine me kontinier: foto 4
MAN L2000 8-163 Koffer (Euro 4, Blatt-Blatt) - Kamioncine me kontinier: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

MAN L2000 8-163 Koffer (Euro 4, Blatt-Blatt)

Kamioncine me kontinier
1998340000 kmdizelEuro 4Numri i ndenjëseve: 3155 hpPesha bruto: 7490 kg
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 1m 7dNumri i referencës L2000 674

8 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 892 198 ALL
 • ≈ 9 689 USD
1998340000 kmdizelEuro 4Numri i ndenjëseve: 3155 hpPesha bruto: 7490 kg
Gjermani, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Trego të gjitha ofertat(71)
t1 test dealer - Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.